Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga

Utkání skončilo

FC Kodaň

0:0
Skupina F

FK Lokomotiv Moskva

Informace o zápase

Předzápasové kurzy Vsaďte si na zápas 2,39výhra domácích 3,31 remíza 3,29výhra hostů

Sestava

FC Kodaň

Olsen – P. Ankersen, Vavro, Lüftner, Boilesen (C) – Kusk, Greguš, Zeca (86. Kvist), Verbič – Sotiriou, Pavlović (81. Pušić).

FK Lokomotiv Moskva

Guilherme – Michalik, Pejčinović, S. Kvěrkvelija, Rybus – Ignatěv, Igor Denisov (C), Tarasov, Manuel Fernandes, Alexej Mirančuk (82. Anton Mirančuk) – Farfán (70. Éder).

Vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy: 0

Z: 5 2V 0R 3P Aktuální forma za poslední zápasy Z: 5 2V 2R 1P
40%
Aktuální forma
56%
V 23. 8. 2017 KOD-KBK 2:1 1:0
P 15. 8. 2017 KBK-KOD 1:0 1:0
V 2. 8. 2017 KOD-VDS 4:1 2:1
P 25. 7. 2017 VDS-KOD 1:0 0:0
P 19. 7. 2017 KOD-ZIL 1:2 0:1
V 12. 7. 2017 ZIL-KOD 1:3 1:0
P 16. 3. 2017 AJA-KOD 2:0 2:0
V 9. 3. 2017 KOD-AJA 2:1 1:1
R 23. 2. 2017 KOD-LUD 0:0 0:0
V 16. 2. 2017 LUD-KOD 1:2 0:1
V 7. 12. 2016 BGY-KOD 0:2 0:2
R 22. 11. 2016 KOD-PRT 0:0 0:0
R 2. 11. 2016 KOD-LEC 0:0 0:0
V 30. 10. 2016 MID-KOD 1:3 0:2
P 18. 10. 2016 LEC-KOD 1:0 1:0
V 27. 9. 2016 KOD-BGY 4:0 0:0
R 14. 9. 2016 PRT-KOD 1:1 1:0
R 24. 8. 2016 APO-KOD 1:1 0:0
V 16. 8. 2016 KOD-APO 1:0 1:0
V 3. 8. 2016 KOD-ASG 3:0 3:0
R 27. 7. 2016 ASG-KOD 1:1 1:0
V 19. 7. 2016 KOD-CRU 6:0 2:0
V 13. 7. 2016 CRU-KOD 0:3 0:2
V 3. 3. 2016 MID-KOD 0:1 0:0
P 6. 8. 2015 KOD-JAB 2:3 0:1
V 29. 7. 2015 JAB-KOD 0:1 0:0
V 23. 7. 2015 NTN-KOD 1:3 0:2
V 16. 7. 2015 KOD-NTN 2:0 1:0
V 7. 2. 2015 KOD-MBL 4:2 3:1
P 4. 2. 2015 JAB-KOD 2:0 1:0
P 11. 12. 2014 KOD-TUI 1:5 1:2
P 27. 11. 2014 HSK-KOD 2:1 1:0
P 6. 11. 2014 KOD-BGY 0:4 0:3
R 23. 10. 2014 BGY-KOD 1:1 0:0
P 2. 10. 2014 TUI-KOD 1:0 0:0
V 18. 9. 2014 KOD-HSK 2:0 0:0
P 27. 8. 2014 LEV-KOD 4:0 3:0
P 19. 8. 2014 KOD-LEV 2:3 2:3
V 6. 8. 2014 KOD-DNP 2:0 1:0
R 30. 7. 2014 DNP-KOD 0:0 0:0
V 7. 2. 2014 LIB-KOD 0:4 0:2
P 10. 12. 2013 KOD-REA 0:2 0:1
P 27. 11. 2013 JUV-KOD 3:1 1:0
V 5. 11. 2013 KOD-GAL 1:0 1:0
P 23. 10. 2013 GAL-KOD 3:1 3:0
P 2. 10. 2013 REA-KOD 4:0 1:0
R 17. 9. 2013 KOD-JUV 1:1 1:0
R 10. 9. 2017 GRZ-LMO 1:1 0:0
V 26. 8. 2017 LMO-URA 2:1 1:1
V 19. 8. 2017 SPM-LMO 3:4 2:0
P 13. 8. 2017 LMO-TSN 0:2 0:0
R 9. 8. 2017 RKZ-LMO 1:1 0:0
V 5. 8. 2017 LMO-CAK 1:0 0:0
V 30. 7. 2017 LMO-MCK 1:0 0:0
V 21. 7. 2017 CSK-LMO 1:3 1:1
V 18. 7. 2017 LMO-ATU 1:0 0:0
PP 14. 7. 2017 SPM-LMO 2:1 0:0,0:0
P 21. 5. 2017 LMO-PET 0:2 0:1
V 17. 5. 2017 URA-LMO 1:2 0:2
V 13. 5. 2017 LMO-ORE 4:0 1:0
R 8. 5. 2017 MCK-LMO 0:0 0:0
V 2. 5. 2017 URA-LMO 0:2 0:0
P 29. 4. 2017 LMO-RKZ 0:1 0:1
P 26. 4. 2017 CSK-LMO 4:0 3:0
R 22. 4. 2017 LMO-AMP 3:3 1:1
V 16. 4. 2017 ATU-LMO 0:3 0:0
R 9. 4. 2017 LMO-RTV 0:0 0:0
V 1. 4. 2017 UFA-LMO 0:1 0:1
R 18. 3. 2017 LMO-SPM 1:1 1:0
P 13. 3. 2017 LMO-KRS 1:2 1:0
V 5. 3. 2017 KSS-LMO 0:3 0:0
V 1. 3. 2017 LMO-TSN 1:0 1:0
V 4. 12. 2016 LMO-GRZ 2:0 1:0
V 1. 12. 2016 TMS-LMO 1:6 0:0
R 26. 11. 2016 LMO-URA 1:1 0:0
R 19. 11. 2016 ORE-LMO 1:1 0:1
V 5. 11. 2016 LMO-MCK 4:0 2:0
P 31. 10. 2016 RKZ-LMO 2:0 0:0
V 23. 10. 2016 LMO-CSK 1:0 0:0
R 15. 10. 2016 AMP-LMO 0:0 0:0
R 1. 10. 2016 LMO-ATU 1:1 0:1
P 24. 9. 2016 RTV-LMO 1:0 1:0
P 17. 9. 2016 LMO-UFA 0:1 0:0
P 11. 9. 2016 SPM-LMO 1:0 1:0
V 28. 8. 2016 KRS-LMO 1:2 0:1
R 21. 8. 2016 LMO-KSS 0:0 0:0
R 14. 8. 2016 GRZ-LMO 1:1 1:1
R 7. 8. 2016 LMO-TMS 2:2 2:0
R 30. 7. 2016 PET-LMO 0:0 0:0
R 19. 7. 2016 PLZ-LMO 0:0 0:0
V 21. 5. 2016 LMO-SNK 3:0 1:0
R 15. 5. 2016 PET-LMO 1:1 1:1
P 11. 5. 2016 LMO-KUK 0:1 0:0
P 6. 5. 2016 RTV-LMO 2:1 2:0
P 30. 4. 2016 LMO-SPM 0:2 0:1
V 24. 4. 2016 AMP-LMO 0:1 0:1
R 16. 4. 2016 LMO-CSK 1:1 1:0
R 11. 4. 2016 KSS-LMO 0:0 0:0
V 3. 4. 2016 LMO-RKZ 1:0 0:0
V 20. 3. 2016 KRS-LMO 1:2 0:1
V 13. 3. 2016 LMO-UFA 2:0 0:0
P 6. 3. 2016 GRZ-LMO 2:1 2:1
R 25. 2. 2016 LMO-FEN 1:1 1:0
P 16. 2. 2016 FEN-LMO 2:0 1:0
V 10. 12. 2015 SKK-LMO 0:3 0:1
R 4. 12. 2015 LMO-URA 2:2 1:2
R 30. 11. 2015 DMO-LMO 2:2 1:0
P 26. 11. 2015 LMO-SPL 2:4 1:3
P 21. 11. 2015 LMO-MCK 0:2 0:0
V 8. 11. 2015 LMO-PET 2:0 0:0
R 5. 11. 2015 BES-LMO 1:1 0:0
P 1. 11. 2015 KUK-LMO 6:2 5:0
P 26. 10. 2015 LMO-RTV 0:2 0:0
R 22. 10. 2015 LMO-BES 1:1 0:0
V 18. 10. 2015 SPM-LMO 1:2 0:1
V 4. 10. 2015 LMO-AMP 3:0 1:0
V 1. 10. 2015 LMO-SKK 2:0 1:0
R 26. 9. 2015 CSK-LMO 1:1 1:1
V 20. 9. 2015 LMO-KSS 2:0 0:0
V 17. 9. 2015 SPL-LMO 1:3 0:1
P 12. 9. 2015 RKZ-LMO 3:1 2:0
V 30. 8. 2015 LMO-KRS 2:1 1:1
V 23. 8. 2015 UFA-LMO 0:3 0:2
R 16. 8. 2015 LMO-GRZ 0:0 0:0
V 8. 8. 2015 URA-LMO 1:3 0:2
R 2. 8. 2015 LMO-DMO 1:1 0:1
V 27. 7. 2015 MCK-LMO 1:3 1:1
V 19. 7. 2015 SNK-LMO 0:1 0:0
PP 12. 7. 2015 PET-LMO 1:1 0:1,1:0
P 30. 5. 2015 PET-LMO 1:0 0:0
R 25. 5. 2015 LMO-KUK 1:1 0:1
VP 21. 5. 2015 LMO-KUK 3:1 0:1,1:0
V 16. 5. 2015 LMO-RKZ 3:0 1:0
P 10. 5. 2015 LMO-CSK 1:3 1:1
R 3. 5. 2015 AMP-LMO 1:1 0:0
VP 29. 4. 2015 ORE-LMO 1:1 0:0,1:1
P 25. 4. 2015 KRS-LMO 1:0 1:0
P 18. 4. 2015 UFA-LMO 1:0 0:0
P 13. 4. 2015 URA-LMO 2:0 1:0
V 8. 4. 2015 LMO-TMO 2:0 0:0
R 4. 4. 2015 DMO-LMO 2:2 1:1
R 22. 3. 2015 SNK-LMO 0:0 0:0
P 14. 3. 2015 LMO-ATU 0:1 0:0
V 8. 3. 2015 RTV-LMO 0:1 0:0
VP 3. 3. 2015 LMO-RKZ 0:0 0:0,0:0
R 7. 12. 2014 GRZ-LMO 0:0 0:0
V 3. 12. 2014 LMO-URA 1:0 0:0
V 30. 11. 2014 LMO-SPM 1:0 0:0
R 24. 11. 2014 LMO-UFA 0:0 0:0
V 8. 11. 2014 TMO-LMO 0:1 0:0
V 2. 11. 2014 LMO-DMO 4:2 0:1
R 26. 10. 2014 SPM-LMO 1:1 0:0
V 18. 10. 2014 LMO-GRZ 2:1 1:1
V 28. 9. 2014 LMO-AMP 3:1 0:0
P 21. 9. 2014 CSK-LMO 1:0 1:0
R 13. 9. 2014 LMO-SNK 1:1 0:1
P 31. 8. 2014 LMO-PET 0:1 0:0
P 28. 8. 2014 LMO-APN 1:4 0:1
P 24. 8. 2014 KUK-LMO 2:1 2:0
R 21. 8. 2014 APN-LMO 1:1 0:1
R 17. 8. 2014 RKZ-LMO 1:1 1:1
V 14. 8. 2014 LMO-RTV 2:1 2:0
V 10. 8. 2014 ATU-LMO 0:2 0:0
R 3. 8. 2014 LMO-KRS 0:0 0:0
V 7. 7. 2014 PLZ-LMO 2:4 1:1
P 15. 5. 2014 CSK-LMO 1:0 0:0
P 11. 5. 2014 RTV-LMO 2:0 1:0
R 4. 5. 2014 LMO-PET 1:1 0:1
V 26. 4. 2014 KRS-LMO 1:3 1:1
V 19. 4. 2014 LMO-GRZ 2:1 0:1
R 13. 4. 2014 LMO-MCK 0:0 0:0
V 7. 4. 2014 LMO-NNO 3:0 1:0
R 30. 3. 2014 LMO-SPM 0:0 0:0
V 22. 3. 2014 LMO-URA 3:0 2:0
R 16. 3. 2014 AMP-LMO 0:0 0:0
V 10. 3. 2014 LMO-KSS 2:1 1:0
P 4. 2. 2014 SPA-LMO 2:1 1:0
R 7. 12. 2013 LMO-RKA 0:0 0:0
V 2. 12. 2013 KUK-LMO 1:3 0:3
V 24. 11. 2013 LMO-DMO 1:0 0:0
P 9. 11. 2013 TMS-LMO 2:0 2:0
V 3. 11. 2013 SPM-LMO 1:3 1:2
V 27. 10. 2013 RKA-LMO 1:2 0:0
V 21. 10. 2013 LMO-AMP 4:0 2:0
R 5. 10. 2013 KSS-LMO 2:2 2:0
R 30. 9. 2013 LMO-TMS 0:0 0:0
V 26. 9. 2013 URA-LMO 0:3 0:2
V 21. 9. 2013 DMO-LMO 1:3 0:0
V 15. 9. 2013 LMO-KUK 1:0 0:0
P 1. 9. 2013 PET-LMO 2:1 1:0
V 26. 8. 2013 LMO-RTV 5:0 1:0
V 17. 8. 2013 GRZ-LMO 0:1 0:0
V 5. 8. 2013 LMO-KRS 3:1 1:0
P 28. 7. 2013 LMO-CSK 1:2 0:1
V 20. 7. 2013 NNO-LMO 1:2 0:0
R 14. 7. 2013 MCK-LMO 2:2 0:0

TOP hráči

Góly
Asistence
Zeca 1 Žluté karty Taras Michalik 1
Červené karty

Statistiky

P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. André Silva AC Milán 1 3 0 0 0
2. Constantin Budescu FCSB 1 2 0 1 0
3. Alexandr Kokorin FK Zenit Petrohrad 1 2 0 0 0
4. Diego Llorente Real Sociedad San Sebastian 1 2 0 0 0
5. Alassane Pléa OGC Nice 1 2 0 0 0
6. Denis Alibec FCSB 1 1 0 0 0
7. Cédric Bakambu Villarreal CF 1 1 0 0 0
8. Mario Balotelli OGC Nice 1 1 0 1 0
9. Valon Beriša FC Red Bull Salzburg 1 1 0 0 0
10. Alexandar Borkovic FK Austria Vídeň 1 1 0 0 0
11. Hakan Çalhanoglu AC Milán 1 1 0 0 0
12. Denis Čeryšev Villarreal CF 1 1 0 0 0
13. Lazaros Christodulopulos AEK Atény FC 1 1 0 0 0
14. Bryan Cristante Atalanta Bergamasca Calcio 1 1 0 0 0
15. Dante OGC Nice 1 1 0 0 0
16. Memphis Depay Olympique Lyon 1 1 0 0 0
17. Arťom Dzjuba FK Zenit Petrohrad 1 1 0 0 0
18. Daniel Einbinder Hapoel Be'er Sheva FC 1 1 0 0 0
19. Josip Elez HNK Rijeka 1 1 0 0 0
20. Christian Fassnacht BSC Young Boys 1 1 0 1 0
21. Salisu Abdullhi Gero Östersunds FK 1 1 0 0 0
22. Saman Ghoddos Östersunds FK 1 1 0 0 0
23. Papu Gómez Atalanta Bergamasca Calcio 1 1 0 0 0
24. Ciro Immobile S. S. Lazio 1 1 0 0 0
25. Branislav Ivanović FK Zenit Petrohrad 1 1 0 0 0
26. Marko Janković FK Partizan Bělehrad 1 1 0 0 0
27. Aaron Leya Iseka SV Zulte-Waregem 1 1 0 1 0
28. Bryan Linssen SBV Vitesse Arnhem 1 1 0 0 0
29. Jurij Logviněnko FC Astana 1 1 0 1 0
30. Petros Mantalos AEK Atény FC 1 1 0 0 0
31. Andrea Masiello Atalanta Bergamasca Calcio 1 1 0 1 0
32. Tim Matavž SBV Vitesse Arnhem 1 1 0 0 0
33. Dieumerci Mbokani FC Dynamo Kyjev 1 1 0 0 0
34. Júnior Moraes FC Dynamo Kyjev 1 1 0 0 0
35. Alessandro Murgia S. S. Lazio 1 1 0 0 0
36. Gjergj Muzaka KF Skënderbeu 1 1 0 1 0
37. Tomáš Necid SK Slavia Praha 1 1 0 0 0
38. Marco Parolo S. S. Lazio 1 1 0 0 0
39. Pedrao Vitória SC Guimaraes 1 1 0 0 0
40. Nemanja Radonjić FK Crvena Zvezda Bělehrad 1 1 0 0 0
41. Adil Rami Olympique Marseille 1 1 0 0 0
42. Emiliano Rigoni FK Zenit Petrohrad 1 1 0 0 0
43. Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1 0 1 0
44. Nicola Sansone Villarreal CF 1 1 0 0 0
45. Adrián Sardinero Apollon Limassol FC 1 1 0 0 0
46. Mikalaj Signěvič BATE Borisov 1 1 0 1 0
47. Dyego Sousa SC Braga 1 1 0 0 0
48. Suso AC Milán 1 1 0 0 0
49. Serhij Sydorčuk FC Dynamo Kyjev 1 1 0 0 0
50. Joao Carlos Teixeira SC Braga 1 1 0 0 0
51. Shir Tzedek Hapoel Be'er Sheva FC 1 1 0 0 0
52. Sandro Wagner TSG 1899 Hoffenheim 1 1 0 0 0
53. David Zurutuza Real Sociedad San Sebastian 1 1 0 0 0
P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. Sergio Canales Real Sociedad San Sebastian 1 0 1 0 0
2. Viktor Cygankov FC Dynamo Kyjev 1 0 1 0 0
3. Derlis González FC Dynamo Kyjev 1 0 1 1 0
4. Paolo Hurtado Vitória SC Guimaraes 1 0 1 0 0
5. Josip Mišić HNK Rijeka 1 0 1 1 0
6. Xabi Prieto Real Sociedad San Sebastian 1 0 1 0 0
7. Diadie Samassékou FC Red Bull Salzburg 1 0 1 0 0
8. Ken Sema Östersunds FK 1 0 1 0 0
9. Ali Sowe KF Skënderbeu 1 0 1 0 0
P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. Hosam Aiesh Östersunds FK 1 0 0 1 0
2. Marin Aničić FC Astana 1 0 0 1 0
3. Sergio Araujo AEK Atény FC 1 0 0 1 0
4. Musa Araz Konyaspor 1 0 0 1 0
5. Jean-Sylvain Babin Maccabi Tel-Aviv FC 1 0 0 1 0
6. Fouad Bachirou Östersunds FK 1 0 0 1 0
7. Marek Bakoš FC Viktoria Plzeň 1 0 0 1 0
8. Mario Balotelli OGC Nice 1 1 0 1 0
9. Filip Bradarić HNK Rijeka 1 0 0 1 0
10. Constantin Budescu FCSB 1 2 0 1 0
11. Vitalij Bujalskij FC Dynamo Kyjev 1 0 0 1 0
12. Júnior Caiçara Istanbul Başakşehir FK 1 0 0 1 0
13. Maxwel Cornet Olympique Lyon 1 0 0 1 0
14. Kerem Demirbay TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 0
15. Džambul Džighauri FK Vardar 1 0 0 1 0
16. Ubong Moses Ekpai FC Fastav Zlín 1 0 0 1 0
17. Eljero Elia Istanbul Başakşehir FK 1 0 0 1 0
18. Mevlüt Erdinç Istanbul Başakşehir FK 1 0 0 1 0
19. Christian Fassnacht BSC Young Boys 1 1 0 1 0
20. Juan Felipe FK Vardar 1 0 0 1 0
21. Luiz Felipe S. S. Lazio 1 0 0 1 0
22. Vladimir Golemic FC Lugano 1 0 0 1 0
23. Derlis González FC Dynamo Kyjev 1 0 1 1 0
24. Luiz Gustavo Olympique Marseille 1 0 0 1 0
25. Patrik Hrošovský FC Viktoria Plzeň 1 0 0 1 0
26. Vedad Ibišević Hertha BSC 1 0 0 1 0
27. Abdul Kadiri Mohammed FK Austria Vídeň 1 0 0 1 0
28. Guélor Kanga FK Crvena Zvezda Bělehrad 1 0 0 1 0
29. Franck Kessié AC Milán 1 0 0 1 0
30. Ante Kulušić FC Šeriff Tiraspol 1 0 0 1 0
31. Christoph Leitgeb FC Red Bull Salzburg 1 0 0 1 0
32. Aaron Leya Iseka SV Zulte-Waregem 1 1 0 1 0
33. Jurij Logviněnko FC Astana 1 1 0 1 0
34. Hélder Lopes AEK Atény FC 1 0 0 1 0
35. Senad Lulić S. S. Lazio 1 0 0 1 0
36. Fernando Marçal De Oliveira Olympique Lyon 1 0 0 1 0
37. Marcelo Olympique Lyon 1 0 0 1 0
38. Andrea Masiello Atalanta Bergamasca Calcio 1 1 0 1 0
39. Birger Meling Rosenborg BK 1 0 0 1 0
40. Samuel Mensah Östersunds FK 1 0 0 1 0
41. Taras Michalik FK Lokomotiv Moskva 1 0 0 1 0
42. Gledi Mici KF Skënderbeu 1 0 0 1 0
43. Nemanja Milunović BATE Borisov 1 0 0 1 0
44. Josip Mišić HNK Rijeka 1 0 1 1 0
45. Wilfried Moke Konyaspor 1 0 0 1 0
46. Jérémy Morel Olympique Lyon 1 0 0 1 0
47. Gjergj Muzaka KF Skënderbeu 1 1 0 1 0
48. Havard Nordtveit TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 0
49. Bojan Ostojić FK Partizan Bělehrad 1 0 0 1 0
50. Ognjen Ožegović FK Partizan Bělehrad 1 0 0 1 0
51. Ferhat Öztorun Konyaspor 1 0 0 1 0
52. Marko Radaš KF Skënderbeu 1 0 0 1 0
53. Tore Reginiussen Rosenborg BK 1 0 0 1 0
54. Vitalij Rodionov BATE Borisov 1 0 0 1 0
55. Steve Rouiller FC Lugano 1 0 0 1 0
56. Maciej Rybus FK Lokomotiv Moskva 1 0 0 1 0
57. Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1 0 1 0
58. Mikel San José Athletic Bilbao 1 0 0 1 0
59. Vujadin Savić FK Crvena Zvezda Bělehrad 1 0 0 1 0
60. Mikalaj Signěvič BATE Borisov 1 1 0 1 0
61. Gylfi Sigurdsson Everton FC 1 0 0 1 0
62. Raúl Silva SC Braga 1 0 0 1 0
63. André Simoes AEK Atény FC 1 0 0 1 0
64. Djibril Sow BSC Young Boys 1 0 0 1 0
65. Miroslav Stoch SK Slavia Praha 1 0 0 1 0
66. Mateo Sušić FC Šeriff Tiraspol 1 0 0 1 0
67. Loai Taha Hapoel Be'er Sheva FC 1 0 0 1 0
68. Dmitrij Tarasov FK Lokomotiv Moskva 1 0 0 1 0
69. Zoran Tošić FK Partizan Bělehrad 1 0 0 1 0
70. Ali Turan Konyaspor 1 0 0 1 0
71. Kristi Vangjeli KF Skënderbeu 1 0 0 1 0
72. Mikel Vesga Athletic Bilbao 1 0 0 1 0
73. Mitchell Weiser Hertha BSC 1 0 0 1 0
74. Sheran Yeini Maccabi Tel-Aviv FC 1 0 0 1 0
75. Héctor Yuste Apollon Limassol FC 1 0 0 1 0
76. Zeca FC Kodaň 1 0 0 1 0
77. Stefan de Vrij S. S. Lazio 1 0 0 1 0

Diskuse


P47a87v17e75l H44o78n20z15í43r45e37k 3333753926694: škoda (22:05)

A82l28e38š K70l58e89m54e44n68t 9989757686487: nekdo online stream? (18:08)

P73a61v40e94l S28l55a75d73o51v98n18í96k 6297833247306: Rosol už teče... (17:05)

M61i12l18a43n H47o71f85f84m83a28n34n 7926529482752: Patřím o mužské pralesní tenisové ligy...Pátek vypadl neskutečně i přes mnoho chyb. Dnešek už je realita... (16:50)




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze