Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


HET liga

Utkání skončilo

FK Jablonec

2:1
17. kolo

FK Teplice

Informace o zápase

Předzápasové kurzy Vsaďte si na zápas 2,07výhra domácích 3,35 remíza 4,1výhra hostů

Sestava

FK Jablonec

V. Hrubý – Holeš, Pernica, Lischka, Matěj Hanousek – Trávník, Hübschman (C), Považanec (78. Doležal), Masopust – Chramosta (89. V. Kubista), Jovović (87. Zelený).

FK Teplice

Jakub Diviš – Hyčka, Král, Čmovš, Krob – Ljevakovič (C), Kučera, Vošahlík (87. Trubač), Hora (67. Žitný) – Jan Rezek (87. Červenka), Vaněček.

Výsledky

1. polovina 1:1
Góly:

Góly36 Jovović

Góly:

Góly6 Hora

2. polovina 1:0
Góly:

Góly86 Chramosta

Karty:

Karty74 Lischka

Střídání:

Střídání78 DoležalStřídáníPovažanec

Střídání87 ZelenýStřídáníJovović

Střídání89 V. KubistaStřídáníChramosta

Karty:

Karty65 Ljevakovič

Střídání:

Střídání67 ŽitnýStřídáníHora

Střídání87 ČervenkaStřídáníJan Rezek

Střídání87 TrubačStřídáníVošahlík

On-line přenos

90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 2:1.
90
Hrubý chytil slabou střelu Žitného a je tady konec.
90
Hrají se tři minuty navíc.
90
Hosté kopali roh, na který si doběhl i gólman Diviš, ale jablonecká obrana míč odvrátila do bezpečí.
90
Střídání Střídání: Jablonec: ze hřiště odešel Jan Chramosta, nahradil ho Vojtěch Kubista.
90
Důležité Teplický Vaněček vystřihl efektní nůžky, ale míč šel vedle jablonecké brány.
87
Střídání Střídání: Jablonec: ze hřiště odešel Vladimir Jovovič, nahradil ho Jaroslav Zelený.
87
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Jan Vošahlík, nahradil ho Marek Červenka.
87
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Jan Rezek, nahradil ho Daniel Trubač.
87
Důležité Góly Jan Chramosta (Jablonec) proměnil pokutový kop. Jablonec - Teplice 2:1
Chramosta poslal míč k levé tyči Divišovy brány. Penalta se kopala za faul Kučery na Masopusta.

Vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy: 21
(Od 3. 9. 2013)

6
Vítěztví
8
26
Vstřelených branek
34
Z: 5 3V 0R 2P Aktuální forma za poslední zápasy Z: 5 3V 0R 2P
60%
Aktuální forma
60%
V 10. 2. 2018 JAB-STE 5:0 2:0
PP 5. 2. 2018 AAR-JAB 1:1 1:0,0:1
VP 3. 2. 2018 JAB-DAD 1:1 0:1,1:0
V 30. 1. 2018 JAB-HAY 2:1 2:0
P 20. 1. 2018 JAB-HKR 0:3 0:3
R 17. 1. 2018 JAB-LIB 1:1 1:1
V 13. 1. 2018 JAB-JIH 2:1 0:0
V 10. 1. 2018 JAB-OBE 6:0 2:0
V 6. 1. 2018 JAB-VHM 4:1 1:1
P 3. 12. 2017 TEP-JAB 3:2 2:1
P 2. 12. 2017 PLZ-JAB 2:0 1:0
R 27. 11. 2017 JAB-SLA 1:1 0:1
R 27. 11. 2017 JAB-SLA 1:1 0:1
V 26. 11. 2017 JAB-DUK 3:2 1:2
P 19. 11. 2017 KAR-JAB 2:1 0:1
P 19. 11. 2017 HKR-JAB 4:2 3:1
P 6. 11. 2017 JAB-PRI 1:4 1:2
V 5. 11. 2017 JAB-BNO 1:0 1:0
P 29. 10. 2017 PLZ-JAB 3:1 2:0
P 28. 10. 2017 LIB-JAB 4:1 2:1
V 24. 10. 2017 OLO-JAB 3:4 2:1
V 23. 10. 2017 JAB-SLA 4:2 :
P 21. 10. 2017 JAB-SPA 0:3 0:2
P 16. 10. 2017 JAB-LIB 0:1 :
R 14. 10. 2017 OLO-JAB 0:0 0:0
P 2. 10. 2017 CEB-JAB 1:0 :
V 1. 10. 2017 JAB-MBL 3:1 2:0
R 25. 9. 2017 JAB-BOH 0:0 :
V 23. 9. 2017 BOH-JAB 0:1 0:0
V 20. 9. 2017 JAB-ZIZ 2:1 0:1
P 18. 9. 2017 SPA-JAB 4:0 :
V 17. 9. 2017 JAB-JIH 5:0 2:0
P 11. 9. 2017 JAB-TEP 1:2 :
R 9. 9. 2017 OVA-JAB 2:2 0:1
V 3. 9. 2017 DUK-JAB 0:1 :
V 1. 9. 2017 JAB-OBE 6:1 1:0
P 28. 8. 2017 JAB-HKR 0:3 :
V 27. 8. 2017 JAB-ZLN 2:0 1:0
P 21. 8. 2017 PRI-JAB 2:1 :
R 20. 8. 2017 JAB-DUK 2:2 2:1
P 14. 8. 2017 JAB-PLZ 2:5 :
R 13. 8. 2017 TEP-JAB 1:1 0:0
V 9. 8. 2017 MSE-JAB 1:4 1:2
P 7. 8. 2017 SLA-JAB 4:1 :
P 6. 8. 2017 JAB-PLZ 0:1 0:1
P 31. 7. 2017 JAB-MBL 0:2 :
R 29. 7. 2017 SLO-JAB 1:1 1:1
P 22. 7. 2017 JAB-GZT 1:2 1:1
V 18. 7. 2017 JAB-WOS 1:0 0:0
P 15. 7. 2017 JAB-FEE 1:2 0:0
V 12. 7. 2017 MSE-JAB 0:7 0:6
V 8. 7. 2017 PCE-JAB 0:1 0:0
V 5. 7. 2017 HKR-JAB 0:4 0:1
V 1. 7. 2017 VLA-JAB 0:3 0:1
V 28. 6. 2017 ZIZ-JAB 0:2 0:1
V 24. 6. 2017 VHM-JAB 0:10 0:4
V 29. 5. 2017 JAB-KAR 2:0 2:0
V 27. 5. 2017 KAR-JAB 0:2 0:1
V 21. 5. 2017 TEP-JAB 0:1 0:0
R 20. 5. 2017 JAB-TEP 0:0 0:0
V 15. 5. 2017 JAB-LIB 4:1 2:0
R 13. 5. 2017 LIB-JAB 1:1 0:0
P 7. 5. 2017 PLZ-JAB 3:0 2:0
R 6. 5. 2017 JAB-PLZ 2:2 0:2
P 1. 5. 2017 JAB-SLA 0:2 0:1
R 30. 4. 2017 SLA-JAB 1:1 0:0
R 30. 4. 2017 SLA-JAB 1:1 0:0
P 24. 4. 2017 PRI-JAB 1:0 0:0
P 23. 4. 2017 JAB-PRI 2:4 0:1
V 16. 4. 2017 JAB-BNO 5:1 2:0
P 15. 4. 2017 BNO-JAB 2:0 1:0
V 10. 4. 2017 CEB-JAB 1:4 0:2
V 9. 4. 2017 JAB-ZLN 2:0 1:0
V 3. 4. 2017 JAB-MBL 6:1 4:0
R 31. 3. 2017 MBL-JAB 0:0 0:0
V 29. 3. 2017 JAB-DUK 4:1 4:1
R 20. 3. 2017 JIH-JAB 3:3 1:0
V 19. 3. 2017 JAB-JIH 5:0 2:0
V 14. 3. 2017 JAB-HKR 2:1 2:0
P 11. 3. 2017 DUK-JAB 1:0 1:0
P 5. 3. 2017 BOH-JAB 2:1 1:1
R 4. 3. 2017 JAB-BOH 0:0 0:0
V 27. 2. 2017 SPA-JAB 0:1 0:0
V 26. 2. 2017 JAB-SPA 3:1 2:0
R 20. 2. 2017 JAB-TRI 1:1 0:0
R 18. 2. 2017 SLO-JAB 0:0 0:0
R 11. 2. 2017 VLA-JAB 0:0 0:0
P 7. 2. 2017 HNK-JAB 3:0 0:0
V 3. 2. 2017 ORB-JAB 0:2 0:1
VP 31. 1. 2017 JAB-SAC 2:2 1:1,1:1
R 25. 1. 2017 JAB-MBL 1:1 1:0
V 21. 1. 2017 JAB-LIB 4:0 2:0
V 14. 1. 2017 JAB-ZAP 2:1 0:1
R 11. 1. 2017 JAB-VDF 2:2 1:2
V 7. 1. 2017 JAB-MSE 10:0 4:0
R 2. 12. 2016 JAB-HKR 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
V 28. 11. 2016 JAB-TEP 3:0 1:0
P 26. 11. 2016 TEP-JAB 1:0 0:0
P 21. 11. 2016 LIB-JAB 6:1 4:0
V 19. 11. 2016 JAB-LIB 3:0 1:0
V 10. 11. 2016 JAB-SBA 6:0 3:0
V 7. 11. 2016 JAB-PLZ 1:0 1:0
P 6. 11. 2016 PLZ-JAB 3:1 1:0
R 30. 10. 2016 JAB-SLA 0:0 0:0
R 30. 10. 2016 JAB-SLA 0:0 0:0
P 30. 10. 2016 SLA-JAB 2:0 1:0
P 24. 10. 2016 JAB-PRI 1:2 1:0
V 22. 10. 2016 PRI-JAB 2:4 0:2
P 16. 10. 2016 BNO-JAB 3:0 3:0
P 15. 10. 2016 JAB-BNO 1:2 1:1
PP 11. 10. 2016 KDV-JAB 1:1 1:1,0:0
P 9. 10. 2016 HKR-JAB 5:0 1:0
P 3. 10. 2016 JAB-CEB 0:2 0:2
R 1. 10. 2016 ZLN-JAB 2:2 0:1
R 25. 9. 2016 MBL-JAB 1:1 0:0
P 23. 9. 2016 JAB-MBL 1:2 0:1
V 19. 9. 2016 JAB-JIH 1:0 1:0
R 17. 9. 2016 JIH-JAB 1:1 0:1
P 12. 9. 2016 DUK-JAB 4:1 1:1
R 11. 9. 2016 JAB-DUK 1:1 0:1
V 29. 8. 2016 JAB-BOH 4:1 2:1
P 26. 8. 2016 BOH-JAB 2:0 0:0
P 22. 8. 2016 JAB-SPA 0:2 0:1
P 21. 8. 2016 SPA-JAB 3:0 0:0
R 14. 8. 2016 TRI-JAB 0:0 0:0
R 13. 8. 2016 JAB-SLO 2:2 1:1
V 10. 8. 2016 DOM-JAB 1:4 0:3
V 8. 8. 2016 JAB-HKR 4:1 2:1
V 6. 8. 2016 HKR-JAB 1:2 0:1
V 1. 8. 2016 KAR-JAB 0:1 0:0
V 30. 7. 2016 JAB-KAR 5:3 1:3
V 23. 7. 2016 JAB-PIS 7:0 2:0
P 16. 7. 2016 JAB-EVE 0:1 0:0
R 13. 7. 2016 JAB-KAI 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
R 13. 7. 2016 JAB-UZB 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
V 9. 7. 2016 JAB-BOT 2:0 2:0
V 3. 7. 2016 UHE-JAB 1:9 0:1
V 2. 7. 2016 JAB-POD 2:0 1:0
V 28. 6. 2016 JAB-PRE 3:0 1:0
V 25. 6. 2016 JAB-BOH 1:0 0:0
V 22. 6. 2016 JAB-OBN 4:2 3:1
P 4. 6. 2016 OVA-JAB 1:0 :
P 29. 5. 2016 JAB-OLO 1:2 :
P 25. 5. 2016 BOH-JAB 2:0 :
P 21. 5. 2016 JAB-ZLN 0:3 :
V 19. 5. 2016 SLA-JAB 0:1 0:1
P 18. 5. 2016 MBL-JAB 2:0 0:0
P 16. 5. 2016 JAB-TRI 0:3 0:1
R 14. 5. 2016 JAB-PRI 0:0 0:0
P 14. 5. 2016 PCE-JAB 1:0 :
V 11. 5. 2016 PLZ-JAB 1:2 0:2
V 9. 5. 2016 HKR-JAB 1:2 0:1
V 8. 5. 2016 JAB-TEP 1:0 0:0
V 7. 5. 2016 JAB-OPA 1:0 :
V 4. 5. 2016 SPA-JAB 1:2 0:2
V 1. 5. 2016 JAB-DUK 1:0 1:0
P 30. 4. 2016 OLO-JAB 2:1 1:1
P 30. 4. 2016 PRI-JAB 4:1 :
V 27. 4. 2016 JAB-SPA 2:0 1:0
P 24. 4. 2016 TEP-JAB 2:0 1:0
V 23. 4. 2016 JAB-SLO 3:1 1:0
P 23. 4. 2016 JAB-LIB 0:1 :
V 18. 4. 2016 JAB-PRI 5:0 2:0
P 16. 4. 2016 SPA-JAB 4:1 :
P 15. 4. 2016 DUK-JAB 6:1 4:0
P 10. 4. 2016 CEB-JAB 4:3 2:2
R 9. 4. 2016 SLA-JAB 0:0 0:0
R 9. 4. 2016 SLA-JAB 0:0 0:0
P 9. 4. 2016 JAB-MBL 0:2 :
V 4. 4. 2016 JAB-BOH 2:0 1:0
V 2. 4. 2016 JAB-ZLN 3:1 1:1
P 2. 4. 2016 TEP-JAB 2:0 :
V 26. 3. 2016 JAB-SLO 2:1 :
V 20. 3. 2016 JAB-PLZ 4:0 2:0
P 19. 3. 2016 MBL-JAB 1:0 0:0
P 18. 3. 2016 BNO-JAB 5:0 :
V 17. 3. 2016 ZNO-JAB 2:3 1:3
V 15. 3. 2016 JAB-DUK 2:1 0:1
V 14. 3. 2016 LIB-JAB 0:2 0:0
P 12. 3. 2016 JAB-HKR 1:2 :
R 11. 3. 2016 JAB-OVA 1:1 1:1
P 6. 3. 2016 SPA-JAB 2:1 1:1
P 6. 3. 2016 JAB-MBL 2:3 0:1
V 5. 3. 2016 KAR-JAB 2:3 :
R 3. 3. 2016 DUK-JAB 0:0 0:0
P 29. 2. 2016 SPA-JAB 2:0 1:0
V 27. 2. 2016 JAB-BNO 3:0 1:0
P 27. 2. 2016 CEB-JAB 4:1 :
V 22. 2. 2016 JAB-BNO 4:0 2:0
P 20. 2. 2016 LIB-JAB 3:2 2:0
V 20. 2. 2016 JAB-PLZ 2:1 :
V 13. 2. 2016 JAB-JIH 2:0 0:0
V 31. 1. 2016 AAR-JAB 0:2 0:0
V 21. 1. 2016 JAB-ZIZ 6:0 2:0
V 17. 1. 2016 JAB-DUN 1:0 1:0
V 13. 1. 2016 JAB-VLA 4:2 4:1
V 9. 1. 2016 JAB-JBN 9:0 2:0
P 5. 12. 2015 BOH-JAB 2:1 0:1
R 5. 12. 2015 JAB-JIH 1:1 :
P 30. 11. 2015 JAB-PLZ 0:1 0:1
P 28. 11. 2015 JAB-SLA 0:4 :
V 25. 11. 2015 JAB-OVA 2:1 :
R 22. 11. 2015 TEP-JAB 2:2 1:1
P 22. 11. 2015 JAB-OVA 1:2 0:1
P 21. 11. 2015 PLZ-JAB 3:0 :
V 8. 11. 2015 TRI-JAB 0:3 0:2
V 7. 11. 2015 OLO-JAB 2:3 :
V 6. 11. 2015 JAB-OLO 4:0 2:0
V 3. 11. 2015 JAB-FRM 3:0 1:0
V 1. 11. 2015 JAB-HKR 1:0 1:0
R 31. 10. 2015 SLO-JAB 1:1 0:1
V 31. 10. 2015 JAB-BOH 2:0 :
R 25. 10. 2015 DUK-JAB 1:1 1:0
R 24. 10. 2015 JAB-DUK 3:3 1:2
R 24. 10. 2015 ZLN-JAB 1:1 :
V 20. 10. 2015 FRM-JAB 0:2 0:1
R 17. 10. 2015 JAB-SLA 0:0 0:0
R 17. 10. 2015 JAB-SLA 0:0 0:0
P 17. 10. 2015 JAB-PCE 0:6 :
R 16. 10. 2015 JAB-TEP 0:0 0:0
P 12. 10. 2015 PRI-JAB 3:0 2:0
P 10. 10. 2015 OPA-JAB 2:1 :
V 8. 10. 2015 JIH-JAB 0:2 0:1
V 4. 10. 2015 JAB-CEB 6:0 3:0
R 3. 10. 2015 ZLN-JAB 2:2 2:1
R 3. 10. 2015 JAB-PRI 1:1 :
P 30. 9. 2015 JAB-SPA 0:4 :
V 29. 9. 2015 VYS-JAB 0:2 0:1
P 27. 9. 2015 BOH-JAB 2:1 0:1
P 26. 9. 2015 LIB-JAB 1:0 :
P 25. 9. 2015 JAB-MBL 1:2 0:1
P 23. 9. 2015 JIH-JAB 3:2 :
V 21. 9. 2015 JAB-ZNO 5:1 4:1
V 19. 9. 2015 OVA-JAB 1:2 0:1
R 13. 9. 2015 JAB-SPA 1:1 0:0
R 13. 9. 2015 PLZ-JAB 3:3 0:3
V 12. 9. 2015 MBL-JAB 0:2 :
P 9. 9. 2015 JAB-BNO 0:3 :
P 5. 9. 2015 JAB-TEP 0:4 :
P 4. 9. 2015 JAB-LIB 2:4 1:3
R 3. 9. 2015 BNO-JAB 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
V 31. 8. 2015 MBL-JAB 0:3 0:1
R 29. 8. 2015 SLO-JAB 1:1 :
R 27. 8. 2015 JAB-AJA 0:0 0:0
V 26. 8. 2015 JAB-CEB 3:0 :
P 24. 8. 2015 JAB-SPA 2:3 1:2
V 23. 8. 2015 BNO-JAB 0:3 0:2
P 20. 8. 2015 AJA-JAB 1:0 0:0
P 17. 8. 2015 BNO-JAB 2:1 1:0
R 16. 8. 2015 JAB-LIB 1:1 0:1
P 15. 8. 2015 HKR-JAB 5:1 :
P 10. 8. 2015 JIH-JAB 1:0 1:0
V 10. 8. 2015 JAB-JIH 4:0 2:0
V 8. 8. 2015 JAB-KAR 1:0 :
V 6. 8. 2015 KOD-JAB 2:3 0:1
R 2. 8. 2015 JAB-BOH 2:2 1:1
V 2. 8. 2015 OVA-JAB 0:3 0:0
R 1. 8. 2015 SLA-JAB 0:0 :
P 29. 7. 2015 JAB-KOD 0:1 0:0
P 27. 7. 2015 JAB-SLA 0:2 0:1
V 25. 7. 2015 PRI-JAB 2:3 1:2
V 18. 7. 2015 JAB-VDF 1:0 1:0
V 13. 7. 2015 JAB-URA 1:0 1:0
V 11. 7. 2015 JAB-BUC 3:2 0:0
R 8. 7. 2015 JAB-RVI 0:0 0:0
R 4. 7. 2015 FSV-JAB 2:2 1:2
V 27. 6. 2015 SBA-JAB 2:3 1:0
VP 27. 6. 2015 JAB-BNO 1:1 1:0,0:1
V 20. 6. 2015 SHN-JAB 0:4 0:1
P 1. 6. 2015 BOH-JAB 3:1 0:1
V 30. 5. 2015 BNO-JAB 2:3 0:3
PP 27. 5. 2015 JAB-LIB 1:1 1:0,0:1
P 25. 5. 2015 JAB-TAB 0:6 0:3
V 23. 5. 2015 JAB-OVA 4:0 2:0
R 18. 5. 2015 SPA-JAB 1:1 1:1
R 17. 5. 2015 MBL-JAB 1:1 1:0
V 13. 5. 2015 JAB-MBL 1:0 0:0
V 11. 5. 2015 JAB-TEP 3:2 1:2
V 10. 5. 2015 JAB-LIB 2:0 0:0
R 7. 5. 2015 JAB-BNO 1:1 0:1
P 4. 5. 2015 VDF-JAB 1:0 0:0
R 3. 5. 2015 TEP-JAB 1:1 0:0
V 29. 4. 2015 MBL-JAB 1:2 1:2
P 27. 4. 2015 JAB-OVA 0:1 0:0
V 25. 4. 2015 JAB-SLA 2:1 1:1
V 25. 4. 2015 JAB-SLA 2:1 1:1
R 22. 4. 2015 KAR-JAB 0:0 :,:,:,:,:
P 20. 4. 2015 JIH-JAB 2:1 0:0
P 18. 4. 2015 DUK-JAB 1:0 1:0
V 16. 4. 2015 JAB-DUK 3:1 1:1
V 14. 4. 2015 JAB-SPA 2:0 2:0
P 13. 4. 2015 SLA-JAB 3:0 0:0
V 10. 4. 2015 JAB-HKR 4:0 1:0
V 5. 4. 2015 JAB-CEB 4:1 3:0
V 4. 4. 2015 CEB-JAB 0:3 0:0
P 30. 3. 2015 PLZ-JAB 4:2 2:1
P 23. 3. 2015 JAB-MBL 0:3 0:1
V 21. 3. 2015 JAB-PRI 2:0 1:0
P 17. 3. 2015 SPA-JAB 2:1 2:0
P 16. 3. 2015 HKR-JAB 3:1 3:0
R 14. 3. 2015 JAB-SPA 0:0 0:0
P 9. 3. 2015 JAB-LIB 0:2 0:1
R 7. 3. 2015 JIH-JAB 1:1 0:1
V 5. 3. 2015 JAB-ZNO 4:2 1:1
P 1. 3. 2015 TRI-JAB 1:0 0:0
V 28. 2. 2015 JAB-BOH 3:0 0:0
R 21. 2. 2015 CEB-JAB 1:1 :
V 20. 2. 2015 SLO-JAB 1:2 1:1
V 14. 2. 2015 JAB-VDF 4:1 2:0
R 7. 2. 2015 JAB-MID 1:1 1:1
V 4. 2. 2015 JAB-KOD 2:0 1:0
P 1. 2. 2015 GOT-JAB 3:1 3:0
V 28. 1. 2015 JAB-UNL 3:1 2:1
V 24. 1. 2015 JAB-BOP 7:0 2:0
V 21. 1. 2015 JAB-MLE 3:1 1:1
V 14. 1. 2015 ATV-JAB 2:3 1:1
V 7. 1. 2015 JAB-QUI 2:1 2:0
P 30. 11. 2014 JAB-PLZ 1:2 0:0
V 24. 11. 2014 JAB-PRI 2:1 2:1
V 22. 11. 2014 OVA-JAB 1:2 0:1
V 20. 11. 2014 SLO-JAB 2:3 1:3
V 16. 11. 2014 TAB-JAB 1:5 1:4
R 10. 11. 2014 JAB-SPA 2:2 1:0
V 8. 11. 2014 JAB-MBL 1:0 0:0
P 3. 11. 2014 TEP-JAB 5:1 2:0
V 2. 11. 2014 LIB-JAB 0:1 0:0
P 27. 10. 2014 BNO-JAB 3:1 0:1
V 25. 10. 2014 JAB-TEP 4:2 1:0
V 20. 10. 2014 JAB-VDF 1:0 0:0
R 18. 10. 2014 SLA-JAB 1:1 1:1
R 18. 10. 2014 SLA-JAB 1:1 1:1
P 13. 10. 2014 OVA-JAB 4:1 3:1
V 9. 10. 2014 BOH-JAB 0:2 0:1
P 6. 10. 2014 JAB-JIH 1:2 0:0
V 3. 10. 2014 JAB-DUK 6:0 4:0
R 29. 9. 2014 DUK-JAB 1:1 0:0
V 27. 9. 2014 HKR-JAB 0:2 0:0
V 23. 9. 2014 JAB-BOH 2:0 1:0
R 22. 9. 2014 JAB-SLA 3:3 2:3
R 20. 9. 2014 JAB-CEB 0:0 0:0
P 15. 9. 2014 CEB-JAB 3:2 1:1
V 13. 9. 2014 PRI-JAB 1:4 0:0
V 11. 9. 2014 JAB-PLZ 2:0 2:0
P 8. 9. 2014 MBL-JAB 2:1 0:1
V 6. 9. 2014 DOB-JAB 1:2 0:1
V 1. 9. 2014 JAB-HKR 3:1 1:1
P 31. 8. 2014 SPA-JAB 2:0 0:0
P 25. 8. 2014 LIB-JAB 4:0 2:0
V 23. 8. 2014 JAB-JIH 2:0 1:0
V 21. 8. 2014 JAB-TRI 3:1 2:0
V 18. 8. 2014 ZNO-JAB 1:2 1:0
V 16. 8. 2014 BOH-JAB 1:2 0:1
V 13. 8. 2014 CHM-JAB 0:5 0:3
V 11. 8. 2014 JAB-SLO 4:1 1:1
R 9. 8. 2014 JAB-SLO 1:1 1:0
P 9. 8. 2014 SLA-JAB 3:1 :
V 4. 8. 2014 PRI-JAB 0:2 0:1
P 3. 8. 2014 PLZ-JAB 3:1 2:1
V 28. 7. 2014 JAB-BOH 3:0 3:0
V 26. 7. 2014 JAB-BNO 2:0 1:0
V 16. 7. 2014 RTV-JAB 0:2 0:2
R 9. 7. 2014 VIF-JAB 1:1 1:0
V 5. 7. 2014 JAB-PCE 5:3 2:1
P 2. 7. 2014 JAB-VDF 2:3 1:1
VP 28. 6. 2014 JAB-MBL 3:2 0:1,2:1
V 28. 6. 2014 BOH-JAB 0:2 0:1
R 25. 6. 2014 JAB-SBA 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
P 2. 6. 2014 OLO-JAB 3:1 2:0
P 31. 5. 2014 BNO-JAB 1:0 0:0
V 29. 5. 2014 BOH-JAB 2:3 2:1
V 26. 5. 2014 JAB-VDF 5:0 2:0
P 25. 5. 2014 JAB-BOH 1:2 1:0
P 22. 5. 2014 JAB-OVA 1:4 1:3
P 15. 5. 2014 JAB-SPA 2:3 2:2
P 12. 5. 2014 JAB-PLZ 0:1 0:0
P 10. 5. 2014 PRI-JAB 3:0 3:0
V 5. 5. 2014 PCE-JAB 1:4 1:3
R 4. 5. 2014 JAB-PLZ 2:2 1:1
P 30. 4. 2014 SPA-JAB 4:0 2:0
V 28. 4. 2014 TAB-JAB 0:3 0:1
V 27. 4. 2014 JAB-JIH 3:0 0:0
P 19. 4. 2014 MBL-JAB 3:2 2:2
P 17. 4. 2014 JAB-JIH 1:3 1:2
V 16. 4. 2014 JAB-SPA 3:1 1:0
P 14. 4. 2014 BNO-JAB 3:0 1:0
P 13. 4. 2014 JAB-DUK 1:4 1:2
R 8. 4. 2014 SLA-JAB 0:0 0:0
R 8. 4. 2014 SLA-JAB 0:0 0:0
V 7. 4. 2014 JAB-DUK 4:2 2:1
P 3. 4. 2014 MBL-JAB 1:0 1:0
P 3. 4. 2014 LIB-JAB 2:0 1:0
V 31. 3. 2014 JAB-SLA 3:1 1:0
R 30. 3. 2014 JAB-TEP 1:1 0:0
V 27. 3. 2014 JAB-MBL 2:0 2:0
R 25. 3. 2014 TEP-JAB 1:1 0:1
P 21. 3. 2014 LIB-JAB 3:0 1:0
V 17. 3. 2014 JAB-ZNO 3:1 2:1
V 16. 3. 2014 JAB-OLO 2:1 1:0
P 10. 3. 2014 PRI-JAB 2:0 1:0
P 8. 3. 2014 ZNO-JAB 4:0 2:0
P 3. 3. 2014 JAB-SLO 1:2 0:1
V 2. 3. 2014 JAB-OVA 1:0 0:0
V 24. 2. 2014 JAB-HKR 4:1 1:1
P 22. 2. 2014 SLO-JAB 1:0 1:0
P 16. 2. 2014 SPA-JAB 2:1 0:0
P 6. 2. 2014 OFK-JAB 1:0 1:0
V 28. 1. 2014 JAB-BOP 3:2 1:1
V 25. 1. 2014 JAB-VLA 5:0 3:0
V 22. 1. 2014 JAB-PRI 2:0 2:0
V 18. 1. 2014 JAB-ROU 5:1 3:0
P 18. 1. 2014 JAB-VDF 2:3 2:3
V 2. 12. 2013 JAB-TRI 2:0 1:0
P 30. 11. 2013 JAB-SPA 2:3 2:1
V 25. 11. 2013 SPA-JAB 1:2 0:1
V 24. 11. 2013 BOH-JAB 0:1 0:0
V 18. 11. 2013 JAB-OLO 3:0 2:0
P 16. 11. 2013 SLA-JAB 7:0 :
V 11. 11. 2013 VDF-JAB 2:7 0:4
V 10. 11. 2013 JAB-PRI 6:0 3:0
P 1. 11. 2013 PLZ-JAB 6:1 3:1
V 29. 10. 2013 UNL-JAB 0:2 0:1
R 28. 10. 2013 PLZ-JAB 2:2 0:1
P 26. 10. 2013 JIH-JAB 3:2 1:0
V 24. 10. 2013 JIH-JAB 0:3 0:1
V 21. 10. 2013 JAB-PCE 4:1 1:0
R 18. 10. 2013 JAB-MBL 1:1 1:0
P 14. 10. 2013 OVA-JAB 3:0 2:0
V 10. 10. 2013 MBL-JAB 0:1 0:0
V 7. 10. 2013 JAB-TAB 3:0 2:0
V 5. 10. 2013 JAB-UNL 1:0 1:0
R 30. 9. 2013 DUK-JAB 1:1 1:1
R 28. 9. 2013 HKR-JAB 4:4 :
V 25. 9. 2013 HKR-JAB 0:1 0:1
R 23. 9. 2013 JAB-BNO 1:1 1:0
V 22. 9. 2013 JAB-SLA 2:1 1:0
V 22. 9. 2013 JAB-SLA 2:1 1:0
P 19. 9. 2013 DUK-JAB 2:0 1:0
V 16. 9. 2013 JAB-LIB 2:1 0:1
P 15. 9. 2013 TEP-JAB 3:1 0:0
P 14. 9. 2013 KAR-JAB 2:1 :
P 9. 9. 2013 SLA-JAB 4:0 3:0
P 4. 9. 2013 LIB-JAB 1:0 :
V 3. 9. 2013 JAB-TEP 3:2 1:2
P 2. 9. 2013 JAB-LIB 0:2 0:2
P 29. 8. 2013 RBE-JAB 6:0 2:0
V 26. 8. 2013 ZNO-JAB 1:3 0:0
V 25. 8. 2013 OLO-JAB 0:1 0:0
P 22. 8. 2013 JAB-RBE 1:2 1:1
P 19. 8. 2013 JAB-PRI 0:1 0:0
R 17. 8. 2013 JAB-ZNO 5:5 3:1
V 12. 8. 2013 OVA-JAB 0:4 0:0
P 12. 8. 2013 SLO-JAB 1:0 1:0
V 10. 8. 2013 SLO-JAB 2:4 :
V 8. 8. 2013 SIF-JAB 1:3 0:1
P 8. 8. 2013 HKR-JAB 5:0 1:0
P 5. 8. 2013 JAB-MBL 0:7 0:3
V 4. 8. 2013 JAB-SLO 2:1 1:0
V 1. 8. 2013 JAB-SIF 2:1 1:1
V 1. 8. 2013 TRI-JAB 1:4 0:2
V 29. 7. 2013 JAB-BOH 2:1 1:1
P 28. 7. 2013 SPA-JAB 2:1 1:1
R 21. 7. 2013 JAB-BNO 0:0 0:0
V 12. 7. 2013 PLZ-JAB 2:3 1:0
P 10. 7. 2013 BOP-JAB 9:1 4:1
P 9. 7. 2013 JAB-KLN 0:3 0:1
V 7. 7. 2013 JAB-APO 2:1 0:0
V 10. 2. 2018 TEP-TAB 1:0 1:0
P 3. 2. 2018 PAB-TEP 2:0 0:0
P 31. 1. 2018 SLG-TEP 2:1 1:1
V 28. 1. 2018 GOR-TEP 0:3 0:1
V 23. 1. 2018 VYS-TEP 1:3 0:3
V 20. 1. 2018 VLA-TEP 0:2 0:0
R 17. 1. 2018 UNL-TEP 3:3 1:2
V 10. 1. 2018 PIS-TEP 1:4 0:3
V 3. 12. 2017 TEP-JAB 3:2 2:1
V 2. 12. 2017 DUK-TEP 0:2 0:1
R 27. 11. 2017 CEB-TEP 2:2 2:1
R 26. 11. 2017 TEP-PLZ 0:0 0:0
P 24. 11. 2017 TEP-SLO 0:1 0:1
P 21. 11. 2017 TEP-CEB 0:2 0:2
V 20. 11. 2017 TEP-BOH 5:4 4:2
P 18. 11. 2017 BNO-TEP 1:0 0:0
P 17. 11. 2017 BNO-TEP 1:0 1:0
R 10. 11. 2017 LIB-TEP 3:3 1:2
P 6. 11. 2017 SPA-TEP 4:0 3:0
V 4. 11. 2017 TEP-SLO 3:0 1:0
V 4. 11. 2017 OPA-TEP 2:3 0:1
P 28. 10. 2017 OLO-TEP 1:0 0:0
P 27. 10. 2017 TEP-FRM 0:1 :
P 24. 10. 2017 TEP-HKR 2:3 0:1
V 22. 10. 2017 TEP-DUK 2:1 :
V 21. 10. 2017 TEP-KAR 1:0 0:0
P 20. 10. 2017 KAR-TEP 2:0 :
P 16. 10. 2017 PRI-TEP 3:2 :
R 14. 10. 2017 MBL-TEP 2:2 1:1
P 7. 10. 2017 PLZ-TEP 3:1 :
V 1. 10. 2017 TEP-PLZ 2:1 :
V 30. 9. 2017 TEP-OVA 4:3 :
V 29. 9. 2017 TEP-LIB 2:1 1:1
V 25. 9. 2017 SLA-TEP 1:4 :
P 24. 9. 2017 SPA-TEP 3:0 2:0
P 23. 9. 2017 OLO-TEP 2:0 :
V 19. 9. 2017 TAB-TEP 3:4 1:2
P 17. 9. 2017 TEP-MBL 0:2 :
V 16. 9. 2017 TEP-BOH 1:0 :
R 15. 9. 2017 TEP-BOH 0:0 0:0
VP 12. 9. 2017 TEP-PRI 2:2 :,:
V 11. 9. 2017 JAB-TEP 1:2 :
P 9. 9. 2017 ZLN-TEP 2:0 1:0
P 9. 9. 2017 ZLN-TEP 1:0 :
V 3. 9. 2017 TEP-CEB 3:0 :
V 27. 8. 2017 TEP-JIH 3:1 1:0
P 27. 8. 2017 BOH-TEP 2:1 :
P 26. 8. 2017 TEP-SPA 1:4 :
V 20. 8. 2017 TEP-SPA 5:2 :
R 19. 8. 2017 OVA-TEP 3:3 0:2
P 19. 8. 2017 PCE-TEP 1:0 :
P 15. 8. 2017 TEP-SLA 0:4 :
R 13. 8. 2017 TEP-JAB 1:1 0:0
V 13. 8. 2017 TEP-LIB 3:0 :
V 9. 8. 2017 VLT-TEP 2:3 0:2
V 6. 8. 2017 DUK-TEP 1:2 :
V 5. 8. 2017 TEP-DUK 3:1 2:0
P 5. 8. 2017 MBL-TEP 2:1 :
V 30. 7. 2017 TEP-HKR 4:0 :
P 29. 7. 2017 SLA-TEP 1:0 1:0
P 29. 7. 2017 SLA-TEP 1:0 1:0
V 22. 7. 2017 TEP-ZIZ 2:1 1:0
P 15. 7. 2017 TEP-VDF 1:4 1:1
V 12. 7. 2017 TEP-BHR 3:0 2:0
V 8. 7. 2017 JIH-TEP 0:1 0:1
V 5. 7. 2017 TEP-UNL 3:2 1:1
V 28. 6. 2017 TEP-TAB 3:1 1:1
V 24. 6. 2017 TEP-MDY 8:0 4:0
V 17. 6. 2017 TEP-LIB 5:2 :
V 14. 6. 2017 LIB-TEP 0:2 :
V 10. 6. 2017 TEP-PRI 1:0 :
P 28. 5. 2017 DUK-TEP 5:3 4:0
P 27. 5. 2017 TEP-DUK 0:1 0:0
P 27. 5. 2017 TEP-SPA 1:4 :
P 21. 5. 2017 TEP-JAB 0:1 0:0
R 20. 5. 2017 JAB-TEP 0:0 0:0
PP 20. 5. 2017 TEP-SLO 1:1 :,:
P 16. 5. 2017 OPA-TEP 1:0 :
P 15. 5. 2017 BOH-TEP 5:1 2:1
V 14. 5. 2017 TEP-BOH 1:0 1:0
VP 12. 5. 2017 BNO-TEP 1:1 :,:
P 8. 5. 2017 TEP-HKR 0:2 0:1
V 7. 5. 2017 HKR-TEP 0:2 0:0
P 6. 5. 2017 TEP-HKR 1:3 :
V 1. 5. 2017 TRI-TEP 0:1 0:1
R 30. 4. 2017 TEP-SLO 2:2 0:1
V 29. 4. 2017 KAR-TEP 0:2 :
P 26. 4. 2017 MBL-TEP 3:0 :
P 24. 4. 2017 KAR-TEP 3:2 0:1
V 22. 4. 2017 TEP-KAR 1:0 1:0
V 22. 4. 2017 TEP-HLU 3:1 :
P 16. 4. 2017 TEP-CEB 1:2 0:0
V 15. 4. 2017 ZLN-TEP 0:2 0:0
PP 15. 4. 2017 SLA-TEP 1:1 :,:
R 10. 4. 2017 LIB-TEP 0:0 0:0
V 8. 4. 2017 TEP-LIB 3:1 1:0
P 8. 4. 2017 TEP-CEB 3:4 :
R 2. 4. 2017 TEP-PLZ 1:1 0:1
R 1. 4. 2017 PLZ-TEP 2:2 0:0
P 1. 4. 2017 PLZ-TEP 4:1 :
P 25. 3. 2017 TEP-OVA 0:3 :
P 20. 3. 2017 PRI-TEP 3:0 2:0
V 18. 3. 2017 TEP-PRI 3:0 2:0
PP 18. 3. 2017 OLO-TEP 1:1 :,:
P 12. 3. 2017 SLA-TEP 2:1 1:1
P 12. 3. 2017 SLA-TEP 2:1 1:1
V 12. 3. 2017 TEP-SLA 1:0 0:0
VP 11. 3. 2017 TEP-JIH 1:1 :,:
V 6. 3. 2017 JIH-TEP 1:4 1:1
V 4. 3. 2017 TEP-JIH 1:0 0:0
P 4. 3. 2017 ZLN-TEP 3:1 :
R 27. 2. 2017 MBL-TEP 1:1 1:0
P 26. 2. 2017 TEP-MBL 0:2 0:1
P 25. 2. 2017 TEP-PCE 1:2 :
R 19. 2. 2017 BNO-TEP 1:1 0:0
R 18. 2. 2017 TEP-BNO 1:1 1:1
V 11. 2. 2017 TEP-CEB 5:0 3:0
V 5. 2. 2017 LVS-TEP 0:1 0:0
P 2. 2. 2017 UTE-TEP 1:0 0:0
V 30. 1. 2017 PLO-TEP 0:1 0:1
P 21. 1. 2017 SPA-TEP 4:0 1:0
V 18. 1. 2017 TEP-ZIZ 2:1 1:0
R 11. 1. 2017 PIS-TEP 4:4 2:2
R 7. 1. 2017 TEP-LTM 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
V 4. 12. 2016 TEP-SPA 1:0 0:0
P 3. 12. 2016 SPA-TEP 2:1 1:0
P 28. 11. 2016 JAB-TEP 3:0 1:0
V 26. 11. 2016 TEP-JAB 1:0 0:0
P 26. 11. 2016 PRI-TEP 3:2 :
V 20. 11. 2016 TEP-BOH 4:1 3:1
V 19. 11. 2016 BOH-TEP 0:1 0:1
V 19. 11. 2016 TEP-MBL 1:0 :
P 17. 11. 2016 TEP-TRI 0:1 0:0
P 12. 11. 2016 SPA-TEP 4:2 :
P 6. 11. 2016 HKR-TEP 2:0 1:0
P 5. 11. 2016 TEP-HKR 0:1 0:1
VP 5. 11. 2016 SLO-TEP 1:1 :,:
R 29. 10. 2016 SLO-TEP 1:1 1:1
V 28. 10. 2016 TEP-BNO 2:0 :
P 23. 10. 2016 TEP-KAR 1:3 0:2
V 22. 10. 2016 KAR-TEP 1:4 1:2
P 22. 10. 2016 HKR-TEP 2:1 :
V 19. 10. 2016 TEP-LIB 4:0 2:0
R 16. 10. 2016 CEB-TEP 1:1 1:0
V 15. 10. 2016 TEP-ZLN 2:0 0:0
V 14. 10. 2016 TEP-KAR 3:1 :
V 11. 10. 2016 TEP-PRI 1:0 1:0
V 11. 10. 2016 HLU-TEP 1:6 :
P 2. 10. 2016 LIB-TEP 2:0 0:0
V 2. 10. 2016 TEP-LIB 3:0 1:0
P 1. 10. 2016 TEP-SLA 1:2 :
V 28. 9. 2016 TEP-PLZ 1:0 :
V 25. 9. 2016 PLZ-TEP 1:3 0:1
P 24. 9. 2016 TEP-PLZ 0:1 0:1
V 24. 9. 2016 CEB-TEP 1:3 :
P 17. 9. 2016 PRI-TEP 3:2 1:1
R 11. 9. 2016 TEP-SLA 2:2 1:0
R 11. 9. 2016 TEP-SLA 2:2 1:0
V 11. 9. 2016 SLA-TEP 1:3 0:3
V 10. 9. 2016 OVA-TEP 1:2 :
V 3. 9. 2016 TEP-OLO 1:0 :
V 28. 8. 2016 TEP-JIH 4:0 1:0
P 28. 8. 2016 JIH-TEP 1:0 :
V 26. 8. 2016 JIH-TEP 0:2 0:0
V 24. 8. 2016 TEP-OPA 3:2 :
P 21. 8. 2016 MBL-TEP 3:0 1:0
P 20. 8. 2016 TEP-ZLN 2:3 :
P 19. 8. 2016 TEP-MBL 1:2 0:1
P 14. 8. 2016 TEP-BNO 0:1 0:0
R 13. 8. 2016 BNO-TEP 0:0 0:0
P 13. 8. 2016 PCE-TEP 2:1 :
P 10. 8. 2016 KDV-TEP 1:0 1:0
P 8. 8. 2016 SPA-TEP 4:0 4:0
R 7. 8. 2016 TEP-SPA 0:0 0:0
P 3. 8. 2016 TEP-DUK 0:2 0:0
V 29. 7. 2016 DUK-TEP 0:1 0:0
V 22. 7. 2016 TEP-SOK 3:0 1:0
V 16. 7. 2016 COT-TEP 1:2 0:0
V 13. 7. 2016 TEP-TBB 9:0 5:0
R 9. 7. 2016 TEP-BOH 0:0 0:0
V 2. 7. 2016 TEP-VDF 4:0 1:0
VP 25. 6. 2016 MBL-TEP 0:0 0:0,0:0
VP 25. 6. 2016 TEP-HKR 0:0 0:0,0:0
P 4. 6. 2016 OPA-TEP 2:1 :
P 28. 5. 2016 TEP-PRI 0:4 :
P 25. 5. 2016 LIB-TEP 1:0 :
P 24. 5. 2016 SPA-TEP 3:1 3:1
V 22. 5. 2016 TEP-BNO 2:0 2:0
R 21. 5. 2016 TEP-SPA 1:1 :
R 16. 5. 2016 JIH-TEP 2:2 1:1
P 14. 5. 2016 OLO-TEP 6:0 4:0
R 11. 5. 2016 TEP-DUK 1:1 0:1
V 11. 5. 2016 CEB-TEP 0:4 0:4
P 8. 5. 2016 JAB-TEP 1:0 0:0
V 8. 5. 2016 TEP-OVA 4:0 1:0
V 7. 5. 2016 TEP-JIH 3:1 :
R 1. 5. 2016 TEP-SPA 1:1 0:1
P 1. 5. 2016 SLA-TEP 4:0 3:0
P 29. 4. 2016 TEP-SLO 0:2 :
V 26. 4. 2016 TEP-CEB 1:0 :
V 24. 4. 2016 TEP-JAB 2:0 1:0
R 23. 4. 2016 SLA-TEP 2:2 1:1
R 23. 4. 2016 SLA-TEP 2:2 1:1
P 23. 4. 2016 BNO-TEP 2:1 :
R 19. 4. 2016 MBL-TEP 1:1 :
V 17. 4. 2016 TRI-TEP 2:3 1:1
R 16. 4. 2016 TEP-ZLN 2:2 2:0
V 15. 4. 2016 TEP-HKR 1:0 :
V 10. 4. 2016 TEP-HKR 3:0 0:0
P 9. 4. 2016 JIH-TEP 2:1 2:0
P 9. 4. 2016 KAR-TEP 1:0 :
P 6. 4. 2016 TEP-OVA 1:3 :
V 4. 4. 2016 DUK-TEP 1:3 0:3
P 2. 4. 2016 TEP-BNO 0:1 0:0
V 2. 4. 2016 TEP-JAB 2:0 :
P 26. 3. 2016 SLA-TEP 4:0 :
V 20. 3. 2016 TEP-PRI 4:0 2:0
V 19. 3. 2016 OVA-TEP 1:2 1:1
R 12. 3. 2016 TEP-MBL 0:0 0:0
V 12. 3. 2016 PLZ-TEP 0:2 :
V 6. 3. 2016 TEP-BOH 2:1 1:0
R 5. 3. 2016 BOH-TEP 1:1 1:0
R 29. 2. 2016 ZNO-TEP 2:2 1:1
P 27. 2. 2016 TEP-LIB 0:3 0:0
P 27. 2. 2016 ZLN-TEP 6:1 :
V 21. 2. 2016 TEP-PLZ 1:0 0:0
P 20. 2. 2016 TEP-PCE 1:2 :
P 19. 2. 2016 PLZ-TEP 1:0 1:0
V 13. 2. 2016 TEP-PRI 2:0 2:0
P 6. 2. 2016 TEP-VDF 0:1 0:1
P 31. 1. 2016 RBL-TEP 5:0 2:0
V 30. 1. 2016 TEP-UNL 2:0 1:0
P 20. 1. 2016 ALT-TEP 2:1 2:0
V 17. 1. 2016 SVH-TEP 0:2 0:0
P 14. 1. 2016 LZA-TEP 2:1 0:1
P 4. 12. 2015 SLO-TEP 4:2 1:1
V 3. 12. 2015 LIB-TEP 1:3 1:1
V 2. 12. 2015 OLO-TEP 1:3 :
R 28. 11. 2015 TEP-BOH 2:2 :
P 27. 11. 2015 DUK-TEP 4:0 2:0
R 22. 11. 2015 TEP-JAB 2:2 1:1
V 22. 11. 2015 TEP-MBL 2:1 1:0
P 21. 11. 2015 PCE-TEP 2:0 :
P 16. 11. 2015 BNO-TEP 3:0 1:0
V 14. 11. 2015 TEP-OPA 1:0 :
P 8. 11. 2015 SPA-TEP 3:1 2:1
P 8. 11. 2015 TEP-JIH 1:2 1:1
R 7. 11. 2015 PRI-TEP 2:2 :
V 2. 11. 2015 OVA-TEP 2:3 0:2
P 1. 11. 2015 TEP-SLA 0:1 0:0
P 31. 10. 2015 TEP-SLA 0:1 0:0
V 30. 10. 2015 TEP-LIB 1:0 :
P 25. 10. 2015 TEP-SLA 0:3 0:1
V 24. 10. 2015 ZLN-TEP 1:2 0:1
P 24. 10. 2015 SPA-TEP 7:2 :
R 19. 10. 2015 TEP-HAL 0:0 0:0,0:0,0:0,0:0,:
R 18. 10. 2015 TEP-MBL 2:2 :
P 17. 10. 2015 TEP-JIH 0:1 0:0
R 16. 10. 2015 JAB-TEP 0:0 0:0
V 11. 10. 2015 TEP-TRI 3:1 0:0
P 10. 10. 2015 JIH-TEP 2:0 :
R 9. 10. 2015 BOH-TEP 2:2 1:2
P 5. 10. 2015 HKR-TEP 2:0 1:0
V 3. 10. 2015 BNO-TEP 0:4 0:2
R 3. 10. 2015 SLO-TEP 2:2 :
V 27. 9. 2015 TEP-DUK 4:0 1:0
V 26. 9. 2015 TEP-OVA 1:0 0:0
P 23. 9. 2015 PCE-TEP 3:0 2:0
P 19. 9. 2015 MBL-TEP 4:3 2:1
V 19. 9. 2015 HKR-TEP 0:1 :
V 14. 9. 2015 PRI-TEP 1:3 0:2
V 13. 9. 2015 TEP-KAR 2:0 :
V 12. 9. 2015 TEP-BOH 2:1 1:0
P 7. 9. 2015 DRE-TEP 3:1 2:0
V 6. 9. 2015 TEP-CEB 5:0 2:0
V 5. 9. 2015 JAB-TEP 0:4 :
V 30. 8. 2015 STE-TEP 1:4 0:3
V 30. 8. 2015 BOH-TEP 0:3 0:0
P 29. 8. 2015 TEP-SLA 0:2 :
V 25. 8. 2015 TEP-ZLN 2:1 :
P 23. 8. 2015 LIB-TEP 2:0 1:0
V 23. 8. 2015 TEP-ZNO 4:2 3:2
V 22. 8. 2015 CEB-TEP 1:2 :
R 16. 8. 2015 PLZ-TEP 2:2 1:2
V 15. 8. 2015 TEP-PLZ 1:0 :
R 14. 8. 2015 TEP-PLZ 2:2 0:2
R 9. 8. 2015 TEP-LIB 1:1 0:1
P 8. 8. 2015 PRI-TEP 3:2 2:0
P 8. 8. 2015 OVA-TEP 3:2 :
R 4. 8. 2015 TEP-OLO 0:0 :
P 3. 8. 2015 MBL-TEP 2:0 2:0
V 1. 8. 2015 TEP-SLO 2:0 1:0
V 1. 8. 2015 BOH-TEP 1:3 :
P 26. 7. 2015 TEP-SPA 1:4 1:3
R 25. 7. 2015 TEP-OLO 2:2 1:0
P 18. 7. 2015 TEP-DRE 0:2 0:0
R 11. 7. 2015 TEP-PCE 2:2 1:0
R 4. 7. 2015 TEP-CMZ 1:1 1:1
P 1. 7. 2015 TEP-DUK 1:4 1:1
P 27. 6. 2015 TEP-VDF 2:3 1:0
V 24. 6. 2015 TEP-RAC 17:0 7:0
P 30. 5. 2015 TEP-HKR 1:3 1:1
R 28. 5. 2015 TAB-TEP 3:3 2:2
P 25. 5. 2015 TEP-PRI 3:5 1:2
P 23. 5. 2015 DUK-TEP 5:1 2:1
P 18. 5. 2015 TEP-BNO 0:2 0:2
R 17. 5. 2015 TEP-PRI 1:1 0:1
V 13. 5. 2015 TEP-LIB 3:1 2:0
P 11. 5. 2015 JAB-TEP 3:2 1:2
V 9. 5. 2015 JIH-TEP 0:1 0:0
V 7. 5. 2015 TEP-VDF 5:2 5:0
P 4. 5. 2015 JIH-TEP 5:4 2:2
R 3. 5. 2015 TEP-JAB 1:1 0:0
P 28. 4. 2015 LIB-TEP 3:0 2:0
P 27. 4. 2015 TEP-DUK 0:2 0:1
P 25. 4. 2015 BOH-TEP 1:0 1:0
R 21. 4. 2015 OVA-TEP 4:4 1:1
R 20. 4. 2015 TEP-PLZ 0:0 0:0
P 16. 4. 2015 TEP-SLA 0:2 0:0
PP 15. 4. 2015 PLZ-TEP 2:1 0:0,2:1
P 13. 4. 2015 CEB-TEP 4:1 2:1
P 12. 4. 2015 KAR-TEP 1:0 :
V 10. 4. 2015 TEP-PLZ 4:1 1:1
V 8. 4. 2015 TEP-PLZ 2:1 0:0
V 4. 4. 2015 TEP-MBL 5:0 3:0
P 30. 3. 2015 ZNO-TEP 3:0 2:0
V 23. 3. 2015 TEP-LIB 3:1 0:0
P 21. 3. 2015 SPA-TEP 1:0 0:0
R 17. 3. 2015 SLO-TEP 2:2 0:1
P 16. 3. 2015 BOH-TEP 1:0 0:0
P 14. 3. 2015 TEP-BNO 0:1 0:0
P 9. 3. 2015 TEP-HKR 0:2 0:1
V 7. 3. 2015 LIB-TEP 0:2 0:1
P 2. 3. 2015 MBL-TEP 2:1 0:1
R 28. 2. 2015 SLA-TEP 2:2 1:2
R 28. 2. 2015 SLA-TEP 2:2 1:2
V 23. 2. 2015 TEP-TRI 3:1 1:0
V 21. 2. 2015 TEP-OVA 1:0 1:0
V 21. 2. 2015 ZLN-TEP 0:1 :
P 14. 2. 2015 TEP-CEB 1:3 0:1
V 7. 2. 2015 COC-TEP 0:1 0:0
V 3. 2. 2015 KRU-TEP 0:2 0:0
R 31. 1. 2015 SVE-TEP 2:2 1:0
P 24. 1. 2015 DRE-TEP 3:1 0:0
V 20. 1. 2015 ADM-TEP 0:6 0:4
V 17. 1. 2015 TEP-WEI 4:0 1:0
V 17. 1. 2015 TEP-BRO 3:2 2:1
R 1. 12. 2014 SPA-TEP 0:0 0:0
P 28. 11. 2014 CEB-TEP 2:0 0:0
R 24. 11. 2014 TEP-SLO 0:0 0:0
V 22. 11. 2014 TEP-DUK 1:0 0:0
R 13. 11. 2014 PRI-TEP 3:3 3:1
P 10. 11. 2014 BNO-TEP 6:1 3:0
R 7. 11. 2014 PRI-TEP 1:1 1:0
V 3. 11. 2014 TEP-JAB 5:1 2:0
P 1. 11. 2014 TEP-JIH 2:3 0:1
V 28. 10. 2014 VDF-TEP 2:3 1:0
P 25. 10. 2014 JAB-TEP 4:2 1:0
V 20. 10. 2014 TEP-JIH 2:1 0:1
V 18. 10. 2014 TEP-BOH 4:1 1:0
P 14. 10. 2014 TEP-DOM 1:2 0:1
P 13. 10. 2014 DUK-TEP 3:0 2:0
R 11. 10. 2014 HLU-TEP 1:1 :
R 11. 10. 2014 HLU-TEP 0:0 :,:,:,:,:
V 6. 10. 2014 TEP-OVA 3:2 2:0
P 5. 10. 2014 PLZ-TEP 1:0 0:0
V 30. 9. 2014 DOM-TEP 0:4 0:1
P 29. 9. 2014 SLA-TEP 3:2 0:0
V 26. 9. 2014 TEP-SLO 4:0 2:0
V 21. 9. 2014 TEP-CEB 1:0 0:0
P 19. 9. 2014 MBL-TEP 3:0 1:0
R 15. 9. 2014 PLZ-TEP 1:1 0:1
R 13. 9. 2014 TEP-SPA 0:0 0:0
R 12. 9. 2014 TEP-KAR 0:0 :,:,:,:,:
V 11. 9. 2014 TEP-ZNO 7:0 1:0
R 8. 9. 2014 LIB-TEP 1:1 0:1
V 6. 9. 2014 BOP-TEP 0:3 0:1
V 2. 9. 2014 TEP-CEB 4:0 2:0
R 1. 9. 2014 TEP-BOH 2:2 1:2
R 29. 8. 2014 BNO-TEP 1:1 0:1
P 28. 8. 2014 TEP-SPA 1:4 0:1
R 25. 8. 2014 HKR-TEP 5:5 3:0
P 23. 8. 2014 CEB-TEP 2:0 :
R 22. 8. 2014 TEP-LIB 2:2 0:0
P 21. 8. 2014 TEP-MBL 0:1 0:1
V 18. 8. 2014 TRI-TEP 0:1 0:0
V 16. 8. 2014 TEP-SLA 2:1 2:0
V 16. 8. 2014 TEP-SLA 2:1 2:0
V 14. 8. 2014 SLO-TEP 3:5 1:3
V 12. 8. 2014 NER-TEP 0:2 0:0
R 8. 8. 2014 OVA-TEP 1:1 1:1
V 28. 7. 2014 TEP-TAB 6:0 4:0
R 26. 7. 2014 HKR-TEP 0:0 0:0
V 19. 7. 2014 TEP-VLT 3:0 1:0
R 12. 7. 2014 HAL-TEP 3:3 1:0
V 9. 7. 2014 TEP-KOL 3:1 3:0
R 5. 7. 2014 TEP-ZIZ 4:4 2:2
V 28. 6. 2014 TEP-LIB 2:0 0:0
V 28. 6. 2014 TEP-VDF 4:0 2:0
P 5. 6. 2014 TEP-PLZ 1:5 0:2
P 2. 6. 2014 VDF-TEP 5:1 1:0
V 31. 5. 2014 SLO-TEP 0:2 0:2
R 26. 5. 2014 TEP-BNO 2:2 0:1
R 25. 5. 2014 TEP-OVA 0:0 0:0
P 19. 5. 2014 TAB-TEP 2:1 1:1
V 12. 5. 2014 TEP-PCE 1:0 0:0
P 10. 5. 2014 LIB-TEP 2:1 1:1
P 7. 5. 2014 OVA-TEP 4:3 2:1
P 5. 5. 2014 LIB-TEP 2:1 1:0
V 3. 5. 2014 TEP-SPA 3:1 3:1
R 1. 5. 2014 TEP-JIH 1:1 0:0
R 28. 4. 2014 DUK-TEP 1:1 0:0
V 26. 4. 2014 LIB-TEP 1:3 :
P 25. 4. 2014 PLZ-TEP 3:0 1:0
R 21. 4. 2014 TEP-SLA 1:1 0:1
P 20. 4. 2014 TEP-BNO 0:1 0:0
P 14. 4. 2014 TEP-TRI 1:2 1:0
P 11. 4. 2014 BOH-TEP 3:1 1:1
V 7. 4. 2014 ZNO-TEP 0:1 0:0
V 4. 4. 2014 TEP-PRI 1:0 0:0
P 3. 4. 2014 TEP-PRI 0:3 0:1
P 31. 3. 2014 SLO-TEP 3:1 1:1
R 30. 3. 2014 JAB-TEP 1:1 0:0
R 25. 3. 2014 TEP-JAB 1:1 0:1
P 24. 3. 2014 TEP-MBL 0:1 0:0
P 18. 3. 2014 MBL-TEP 3:1 0:0
R 14. 3. 2014 JIH-TEP 1:1 1:0
V 10. 3. 2014 TEP-SLA 1:0 0:0
V 10. 3. 2014 TEP-SLA 1:0 0:0
P 9. 3. 2014 TEP-HKR 0:1 0:1
P 3. 3. 2014 OLO-TEP 5:2 3:1
V 2. 3. 2014 TEP-OLO 4:0 2:0
P 1. 3. 2014 SLA-TEP 2:1 :
P 24. 2. 2014 TEP-SPA 1:3 0:1
P 21. 2. 2014 DUK-TEP 3:1 3:0
V 9. 2. 2014 CUK-TEP 2:3 0:2
V 6. 2. 2014 LVS-TEP 2:4 1:2
V 1. 2. 2014 ZGL-TEP 1:2 1:1
V 25. 1. 2014 TEP-PRI 3:2 1:1
V 22. 1. 2014 ROU-TEP 1:2 1:2
V 18. 1. 2014 TEP-KLA 4:2 0:0
P 29. 11. 2013 TEP-ZNO 1:3 0:2
P 28. 11. 2013 BOH-TEP 1:0 0:0
R 25. 11. 2013 OVA-TEP 0:0 0:0
V 25. 11. 2013 PLZ-TEP 0:1 0:0
V 18. 11. 2013 TEP-VDF 2:1 1:0
R 11. 11. 2013 TEP-LIB 1:1 1:0
P 11. 11. 2013 BNO-TEP 2:1 0:1
R 4. 11. 2013 TEP-TAB 0:0 0:0
P 2. 11. 2013 SPA-TEP 2:0 1:0
V 28. 10. 2013 PCE-TEP 0:1 0:0
V 27. 10. 2013 TEP-PLZ 1:0 0:0
P 21. 10. 2013 BNO-TEP 3:2 0:0
P 20. 10. 2013 TEP-LIB 0:1 0:1
R 14. 10. 2013 JIH-TEP 1:1 1:0
P 7. 10. 2013 TEP-DUK 0:3 0:2
R 30. 9. 2013 SLA-TEP 1:1 0:0
V 28. 9. 2013 TEP-BOH 5:1 2:1
V 23. 9. 2013 PRI-TEP 0:4 0:2
P 23. 9. 2013 TRI-TEP 4:0 1:0
R 19. 9. 2013 TEP-ZNO 2:2 1:1
P 16. 9. 2013 PRI-TEP 6:0 3:0
V 15. 9. 2013 TEP-JAB 3:1 0:0
V 9. 9. 2013 TEP-SLO 3:2 3:2
P 3. 9. 2013 JAB-TEP 3:2 1:2
P 1. 9. 2013 MBL-TEP 1:0 1:0
P 28. 8. 2013 VDF-TEP 2:0 0:0
V 26. 8. 2013 TEP-MBL 2:0 0:0
V 25. 8. 2013 TEP-JIH 4:2 3:1
V 19. 8. 2013 SLA-TEP 0:7 0:2
V 19. 8. 2013 SLA-TEP 0:7 0:2
P 19. 8. 2013 HKR-TEP 1:0 0:0
P 12. 8. 2013 TEP-OLO 1:2 1:1
R 10. 8. 2013 OLO-TEP 2:2 1:0
P 8. 8. 2013 SPA-TEP 3:1 1:0
R 7. 8. 2013 CEB-TEP 2:2 :
V 5. 8. 2013 TEP-BOH 5:0 3:0
V 4. 8. 2013 TEP-DUK 2:1 1:0
V 29. 7. 2013 TEP-OVA 1:0 0:0
P 27. 7. 2013 OVA-TEP 7:0 :
R 26. 7. 2013 ZNO-TEP 0:0 0:0
V 21. 7. 2013 TEP-SLO 3:2 2:0
R 14. 7. 2013 TEP-ROU 1:1 1:1
V 6. 7. 2013 TEP-CMZ 2:1 0:1
V 3. 7. 2013 TEP-BOP 7:1 3:1

TOP hráči

Stanislav Tecl 8 Góly David Vaněček 7
Lukáš Masopust 5 Asistence Jan Krob 4
Vojtěch Kubista 6 Žluté karty Admir Ljevakovič 6
Aleksandar Šušnjar 1 Červené karty Aleksandar Šušnjar 1

Statistiky

P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. Michael Krmenčík FC Viktoria Plzeň 15 11 6 2 0
2. Milan Škoda SK Slavia Praha 14 8 3 1 0
3. Stanislav Tecl FK Jablonec 13 8 1 2 0
4. David Vaněček FK Teplice 17 7 0 1 0
5. Tomáš Zajíc 1.FC Slovácko 18 7 0 1 0
6. Milan Baroš FC Baník Ostrava 14 6 0 4 0
7. Golgol Mebrahtu FK Mladá Boleslav 12 6 1 2 0
8. Josef Šural AC Sparta Praha 13 6 0 2 0
9. Lukáš Budínský MFK Karviná 14 5 3 0 0
10. Martin Fillo FK Teplice 16 5 2 2 0
11. Jan Holenda FK Dukla Praha 18 5 3 3 0
12. Davis Ikaunieks FC Vysočina Jihlava 16 5 4 1 0
13. Milan Kerbr FC Slovan Liberec 15 5 2 2 1
14. Daniel Kolář FC Viktoria Plzeň 16 5 3 4 0
15. Jan Kopic FC Viktoria Plzeň 17 5 7 2 0
16. Ondřej Mihálik FK Jablonec 16 5 0 2 0
17. Jan Rezek FK Teplice 16 5 0 3 0
18. Michal Škoda FC Zbrojovka Brno 17 5 0 2 0
19. Ubong Moses Ekpai FC Fastav Zlín 16 4 3 3 0
20. Martin Graiciar FC Slovan Liberec 11 4 0 1 0
21. David Houska SK Sigma Olomouc 18 4 3 4 1
22. Robert Hrubý FC Baník Ostrava 17 4 1 3 0
23. Vladimir Jovović FK Jablonec 14 4 2 3 0
24. Jevgenij Kabajev Bohemians Praha 1905 14 4 0 1 0
25. David Lafata AC Sparta Praha 12 4 0 0 0
26. Mirzad Mehanović FC Fastav Zlín 15 4 1 2 0
27. Jakub Plšek SK Sigma Olomouc 17 4 3 1 0
28. Mick Van Buren SK Slavia Praha 14 4 1 1 0
29. Tomáš Wágner MFK Karviná 13 4 2 3 0
30. Šimon Falta SK Sigma Olomouc 17 3 1 2 0
31. Václav Kadlec AC Sparta Praha 12 3 1 2 0
32. Tomáš Necid SK Slavia Praha 10 3 0 1 0
33. Filip Panák MFK Karviná 17 3 0 0 0
34. Roman Potočný FC Slovan Liberec 16 3 4 5 1
35. Tomáš Přikryl FK Mladá Boleslav 17 3 0 1 0
36. Jaromír Zmrhal SK Slavia Praha 14 3 3 0 0
37. Dyjan Carlos de Azevedo FC Baník Ostrava 16 3 2 2 0
38. Radim Breite FC Slovan Liberec 17 2 0 3 0
39. Matěj Chaluš FK Mladá Boleslav 10 2 0 1 1
40. Tomáš Chorý SK Sigma Olomouc 13 2 1 5 0
41. Jan Chramosta FK Jablonec 14 2 2 1 1
42. Vladimír Coufal FC Slovan Liberec 18 2 2 2 0
43. Vlastimil Daníček 1.FC Slovácko 17 2 2 5 0
44. Dame Diop FC Fastav Zlín 14 2 2 2 0
45. Uroš Djuranović FK Dukla Praha 13 2 2 2 0
46. Pavel Dvořák FC Vysočina Jihlava 15 2 2 1 0
47. Adnan Džafić FC Fastav Zlín 15 2 0 4 0
48. Jakub Fulnek FC Vysočina Jihlava 16 2 1 1 0
49. Martin Hašek Bohemians Praha 1905 16 2 0 0 0
50. Marek Havlík 1.FC Slovácko 18 2 0 0 0
51. Lukáš Hejda FC Viktoria Plzeň 17 2 3 1 0
52. Stanislav Hofmann 1.FC Slovácko 17 2 0 7 0
53. Tomáš Hořava FC Viktoria Plzeň 15 2 0 1 0
54. Patrik Hrošovský FC Viktoria Plzeň 16 2 1 3 0
55. Josef Hušbauer SK Slavia Praha 16 2 4 3 0
56. Matěj Hybš FC Slovan Liberec 7 2 0 0 0
57. Jan Kalabiška MFK Karviná 16 2 0 2 0
58. Jiří Krejčí FC Vysočina Jihlava 12 2 1 4 0
59. Lukáš Magera FK Mladá Boleslav 13 2 0 1 0
60. Dominik Mašek Bohemians Praha 1905 16 2 3 1 0
61. Tomáš Mičola FC Baník Ostrava 11 2 3 2 0
62. Ruslan Mingazov FK Mladá Boleslav 9 2 1 3 0
63. Pavel Moulis SK Sigma Olomouc 14 2 0 1 0
64. Zinedin Mustedanagić FK Dukla Praha 10 2 0 3 0
65. Tomáš Pilík FC Zbrojovka Brno 15 2 1 4 0
66. Jakub Podaný FK Dukla Praha 17 2 4 5 0
67. Tomáš Poznar FC Baník Ostrava 15 2 0 1 0
68. Matěj Pulkrab FC Slovan Liberec 16 2 1 4 0
69. Rudolf Reiter Bohemians Praha 1905 16 2 1 0 0
70. Martin Sladký SK Sigma Olomouc 18 2 1 2 0
71. Tomáš Souček SK Slavia Praha 15 2 1 1 0
72. Jiří Texl SK Sigma Olomouc 16 2 1 1 0
73. Ibrahim Benjamin Traoré FC Fastav Zlín 14 2 1 3 1
74. Antonín Vaníček Bohemians Praha 1905 11 2 1 0 0
75. Tomáš Zahradníček SK Sigma Olomouc 18 2 1 2 0
76. Ondřej Zahustel AC Sparta Praha 16 2 3 0 0
77. Jan Záviška FC Vysočina Jihlava 6 2 0 0 0
78. Rafael Acosta FC Zbrojovka Brno 2 1 0 0 0
79. Halil Altintop SK Slavia Praha 8 1 0 0 0
80. Marek Bakoš FC Viktoria Plzeň 10 1 0 1 0
81. David Bartek Bohemians Praha 1905 8 1 0 2 0
82. Miloš Bosančić FC Slovan Liberec 11 1 1 3 0
83. Eldar Civič AC Sparta Praha 4 1 1 3 1
84. Nikolas Daníček FC Vysočina Jihlava 8 1 0 1 0
85. Danny SK Slavia Praha 11 1 1 3 0
86. Martin Doležal FK Jablonec 18 1 0 1 0
87. Václav Drchal AC Sparta Praha 1 1 0 0 0
88. Alvin Fortes FC Zbrojovka Brno 12 1 0 2 0
89. Martin Frýdek AC Sparta Praha 12 1 0 3 0
90. Michal Frydrych SK Slavia Praha 12 1 0 2 0
91. Tomáš Hájek FC Viktoria Plzeň 13 1 1 4 0
92. Martin Hála SK Sigma Olomouc 13 1 0 0 0
93. Milan Havel FC Viktoria Plzeň 10 1 1 2 0
94. Filip Havelka FC Slovan Liberec 6 1 0 1 1
95. Lukáš Holík FK Dukla Praha 14 1 1 0 0
96. Jakub Hora FK Teplice 1 1 0 0 0
97. David Hovorka AC Sparta Praha 14 1 0 3 0
98. Petr Hronek FC Fastav Zlín 10 1 1 3 0
99. Marc Janko AC Sparta Praha 5 1 0 0 0
100. Václav Jemelka SK Sigma Olomouc 18 1 0 4 0
101. Petr Jiráček FC Fastav Zlín 16 1 1 2 0
102. Milan Jirásek Bohemians Praha 1905 8 1 0 1 0
103. Guélor Kanga AC Sparta Praha 2 1 0 0 0
104. Ondřej Karafiát FC Slovan Liberec 16 1 1 6 1
105. Jiří Klíma FC Vysočina Jihlava 12 1 0 2 0
106. Nikolaj Komličenko FK Mladá Boleslav 9 1 0 0 0
107. Róbert Kovaľ FK Dukla Praha 5 1 0 0 0
108. Miloš Kratochvíl FC Zbrojovka Brno 13 1 0 2 0
109. Filip Kubala 1.FC Slovácko 10 1 2 1 0
110. Ondřej Kušnír FK Dukla Praha 14 1 1 4 1
111. Marek Kysela FK Jablonec 5 1 0 0 0
112. David Limberský FC Viktoria Plzeň 11 1 2 4 0
113. David Lischka FK Jablonec 9 1 0 3 0
114. Admir Ljevakovič FK Teplice 13 1 0 6 0
115. Marek Matějovský FK Mladá Boleslav 13 1 3 5 0
116. Branislav Milošević FK Dukla Praha 17 1 1 3 0
117. Jan Moravec MFK Karviná 16 1 0 0 0
118. Jakub Nečas Bohemians Praha 1905 16 1 0 2 0
119. Jakub Petr 1.FC Slovácko 12 1 4 2 0
120. Milan Petržela FC Viktoria Plzeň 14 1 3 2 0
121. Václav Pilař FC Viktoria Plzeň 4 1 0 0 0
122. Dominik Preisler FK Dukla Praha 12 1 0 2 0
123. Eric Ramírez MFK Karviná 11 1 1 2 0
124. Petr Reinberk 1.FC Slovácko 15 1 0 5 0
125. Radim Řezník FC Viktoria Plzeň 17 1 2 2 0
126. Tomáš Rosický AC Sparta Praha 11 1 0 1 0
127. Jakub Šašinka FC Baník Ostrava 9 1 1 1 0
128. Ivan Schranz FK Dukla Praha 17 1 0 2 0
129. Martin Šindelář FC Baník Ostrava 16 1 0 2 0
130. Jan Šisler MFK Karviná 16 1 3 8 0
131. Michal Šmíd Bohemians Praha 1905 17 1 0 3 0
132. Eduard Sobol SK Slavia Praha 14 1 0 1 0
133. Bronislav Stáňa FC Baník Ostrava 11 1 2 0 0
134. Nicolae Stanciu AC Sparta Praha 2 1 1 0 0
135. Lukáš Štetina AC Sparta Praha 13 1 1 0 0
136. Patrizio Stronati FK Mladá Boleslav 14 1 0 5 0
137. Daniel Tetour FK Dukla Praha 17 1 0 5 0
138. Petr Tlustý FC Vysočina Jihlava 16 1 0 1 1
139. Michal Trávník FK Jablonec 17 1 3 4 0
140. Radek Voltr FC Slovan Liberec 14 1 0 2 0
141. Tomáš Vondrášek FK Teplice 16 1 2 3 0
142. Lukáš Vraštil FC Zbrojovka Brno 16 1 1 2 1
143. Vukadin Vukadinovič FC Fastav Zlín 10 1 0 1 0
144. Jaroslav Zelený FK Jablonec 16 1 0 2 0
145. Lukáš Železník FC Fastav Zlín 12 1 0 1 0
146. Martin Zikl FC Zbrojovka Brno 5 1 0 0 0
P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. Jan Kopic FC Viktoria Plzeň 17 5 7 2 0
2. Michael Krmenčík FC Viktoria Plzeň 15 11 6 2 0
3. Lukáš Masopust FK Jablonec 16 0 5 3 0
4. Josef Hušbauer SK Slavia Praha 16 2 4 3 0
5. Davis Ikaunieks FC Vysočina Jihlava 16 5 4 1 0
6. Jan Krob FK Teplice 17 0 4 3 0
7. Jakub Petr 1.FC Slovácko 12 1 4 2 0
8. Jakub Podaný FK Dukla Praha 17 2 4 5 0
9. Roman Potočný FC Slovan Liberec 16 3 4 5 1
10. Jakub Rada FK Mladá Boleslav 12 0 4 1 0
11. Bogdan Vatajelu AC Sparta Praha 10 0 4 1 0
12. Lukáš Budínský MFK Karviná 14 5 3 0 0
13. Ubong Moses Ekpai FC Fastav Zlín 16 4 3 3 0
14. Zdeněk Folprecht FC Slovan Liberec 14 0 3 5 0
15. Lukáš Hejda FC Viktoria Plzeň 17 2 3 1 0
16. Jan Holenda FK Dukla Praha 18 5 3 3 0
17. David Houska SK Sigma Olomouc 18 4 3 4 1
18. Daniel Kolář FC Viktoria Plzeň 16 5 3 4 0
19. Bojan Letić MFK Karviná 8 0 3 1 0
20. Dominik Mašek Bohemians Praha 1905 16 2 3 1 0
21. Marek Matějovský FK Mladá Boleslav 13 1 3 5 0
22. Tomáš Mičola FC Baník Ostrava 11 2 3 2 0
23. Milan Petržela FC Viktoria Plzeň 14 1 3 2 0
24. Jakub Plšek SK Sigma Olomouc 17 4 3 1 0
25. Jan Šisler MFK Karviná 16 1 3 8 0
26. Milan Škoda SK Slavia Praha 14 8 3 1 0
27. Miroslav Stoch SK Slavia Praha 12 0 3 1 0
28. Michal Trávník FK Jablonec 17 1 3 4 0
29. Ondřej Zahustel AC Sparta Praha 16 2 3 0 0
30. Martin Zeman FC Viktoria Plzeň 13 0 3 2 0
31. Jaromír Zmrhal SK Slavia Praha 14 3 3 0 0
32. Jan Chramosta FK Mladá Boleslav 14 2 2 1 1
33. Vladimír Coufal FC Slovan Liberec 18 2 2 2 0
34. Vlastimil Daníček 1.FC Slovácko 17 2 2 5 0
35. Dame Diop FC Fastav Zlín 14 2 2 2 0
36. Uroš Djuranović FK Dukla Praha 13 2 2 2 0
37. Pavel Dvořák FC Vysočina Jihlava 15 2 2 1 0
38. Tomáš Fabián FK Mladá Boleslav 11 0 2 3 0
39. Martin Fillo FK Teplice 16 5 2 2 0
40. Denis Granečný FC Baník Ostrava 15 0 2 3 1
41. Daniel Holzer FC Fastav Zlín 16 0 2 0 0
42. Vladimir Jovović FK Jablonec 14 4 2 3 0
43. Jan Juroška 1.FC Slovácko 12 0 2 0 0
44. Milan Kerbr FC Slovan Liberec 15 5 2 2 1
45. Filip Kubala 1.FC Slovácko 10 1 2 1 0
46. Vojtěch Kubista FK Jablonec 17 0 2 6 0
47. Tomáš Kučera FK Teplice 16 0 2 4 0
48. David Limberský FC Viktoria Plzeň 11 1 2 4 0
49. Siim Luts Bohemians Praha 1905 9 0 2 4 1
50. Jan Navrátil 1.FC Slovácko 17 0 2 4 0
51. Lukáš Pauschek FK Mladá Boleslav 17 0 2 1 0
52. Radim Řezník FC Viktoria Plzeň 17 1 2 2 0
53. Bronislav Stáňa FC Baník Ostrava 11 1 2 0 0
54. Lukáš Vaculík FC Vysočina Jihlava 14 0 2 2 0
55. Michal Vepřek SK Sigma Olomouc 18 0 2 1 0
56. Tomáš Vondrášek FK Teplice 16 1 2 3 0
57. Tomáš Wágner MFK Karviná 13 4 2 3 0
58. Dyjan Carlos de Azevedo FC Baník Ostrava 16 3 2 2 0
59. Roger Néstor Albiach AC Sparta Praha 4 0 1 0 0
60. Tal Ben Chaim AC Sparta Praha 12 0 1 1 0
61. Michal Bezpalec FK Dukla Praha 11 0 1 2 1
62. Jonathan Biabiany AC Sparta Praha 14 0 1 0 0
63. Jan Bořil SK Slavia Praha 14 0 1 4 0
64. Miloš Bosančić FC Slovan Liberec 11 1 1 3 0
65. Patrik Brandner FK Dukla Praha 12 0 1 1 0
66. Tomáš Břečka 1.FC Slovácko 6 0 1 0 0
67. Petr Breda FC Baník Ostrava 7 0 1 0 0
68. Tomáš Chorý SK Sigma Olomouc 13 2 1 5 0
69. Eldar Civič AC Sparta Praha 4 1 1 3 1
70. Danny SK Slavia Praha 11 1 1 3 0
71. Simon Deli SK Slavia Praha 7 0 1 1 0
72. Josef Divíšek 1.FC Slovácko 13 0 1 5 0
73. Murphy Dorley FC Slovan Liberec 2 0 1 0 0
74. Šimon Falta SK Sigma Olomouc 17 3 1 2 0
75. Jiří Fleišman FK Mladá Boleslav 15 0 1 3 0
76. Jakub Fulnek FC Vysočina Jihlava 16 2 1 1 0
77. Zoran Gajič FC Fastav Zlín 16 0 1 4 0
78. Tomáš Hájek FC Viktoria Plzeň 13 1 1 4 0
79. Matěj Hanousek FK Jablonec 17 0 1 1 0
80. Jan Hanuš FC Vysočina Jihlava 8 0 1 0 0
81. Milan Havel FC Viktoria Plzeň 10 1 1 2 0
82. Lukáš Holík FK Dukla Praha 14 1 1 0 0
83. Petr Hronek FC Vysočina Jihlava 10 1 1 3 0
84. Patrik Hrošovský FC Viktoria Plzeň 16 2 1 3 0
85. Robert Hrubý FC Baník Ostrava 17 4 1 3 0
86. Tomáš Hübschman FK Jablonec 16 0 1 2 0
87. Alois Hyčka FK Teplice 8 0 1 1 0
88. Jakub Janetzký FK Jablonec 3 0 1 0 0
89. Nikola Janković FK Jablonec 8 0 1 1 0
90. Michal Jeřábek FK Teplice 12 0 1 1 0
91. Josef Jindřišek Bohemians Praha 1905 15 0 1 2 0
92. Petr Jiráček FC Fastav Zlín 16 1 1 2 0
93. Jakub Jugas SK Slavia Praha 16 0 1 3 0
94. Martin Juhar FC Zbrojovka Brno 8 0 1 1 0
95. Václav Kadlec AC Sparta Praha 12 3 1 2 0
96. Lukáš Kalvach SK Sigma Olomouc 18 0 1 2 0
97. Ondřej Karafiát FC Slovan Liberec 16 1 1 6 1
98. Miroslav Keresteš FC Vysočina Jihlava 11 0 1 3 0
99. Miloš Kopečný FC Fastav Zlín 10 0 1 2 0
100. Pavel Košťál MFK Karviná 9 0 1 0 0
101. Jiří Krejčí FC Vysočina Jihlava 12 2 1 4 0
102. Ladislav Krejčí FC Zbrojovka Brno 4 0 1 2 0
103. Ondřej Kušnír FK Dukla Praha 14 1 1 4 1
104. Milan Lutonský FC Zbrojovka Brno 18 0 1 1 0
105. Golgol Mebrahtu FK Mladá Boleslav 12 6 1 2 0
106. Mirzad Mehanović FC Fastav Zlín 15 4 1 2 0
107. Branislav Milošević FK Dukla Praha 17 1 1 3 0
108. Ruslan Mingazov FK Mladá Boleslav 9 2 1 3 0
109. Petr Pavlík FC Zbrojovka Brno 17 0 1 3 0
110. Luděk Pernica FK Jablonec 16 0 1 0 0
111. Tomáš Pilík FC Zbrojovka Brno 15 2 1 4 0
112. Jakub Přichystal FC Zbrojovka Brno 11 0 1 1 0
113. Matěj Pulkrab FC Slovan Liberec 16 2 1 4 0
114. Eric Ramírez MFK Karviná 11 1 1 2 0
115. Rudolf Reiter Bohemians Praha 1905 16 2 1 0 0
116. Michal Sáček AC Sparta Praha 11 0 1 2 0
117. Jakub Šašinka FC Baník Ostrava 9 1 1 1 0
118. Petr Ševčík FC Slovan Liberec 13 0 1 2 0
119. Martin Sladký SK Sigma Olomouc 18 2 1 2 0
120. Tomáš Souček SK Slavia Praha 15 2 1 1 0
121. Nicolae Stanciu AC Sparta Praha 2 1 1 0 0
122. Lukáš Štetina AC Sparta Praha 13 1 1 0 0
123. Veliče Šumulikoski 1.FC Slovácko 13 0 1 4 0
124. Aleksandar Šušnjar FK Teplice 14 0 1 3 1
125. Stanislav Tecl FK Jablonec 13 8 1 2 0
126. Jiří Texl SK Sigma Olomouc 16 2 1 1 0
127. Ibrahim Benjamin Traoré FC Fastav Zlín 14 2 1 3 1
128. Mick Van Buren SK Slavia Praha 14 4 1 1 0
129. Antonín Vaníček Bohemians Praha 1905 11 2 1 0 0
130. Lukáš Vraštil FC Zbrojovka Brno 16 1 1 2 1
131. Tomáš Zahradníček SK Sigma Olomouc 18 2 1 2 0
P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. Kamran Agajev FK Mladá Boleslav 5 0 0 1 1
2. Ondřej Bačo FC Fastav Zlín 13 0 0 2 1
3. Michal Bezpalec FK Dukla Praha 11 0 1 2 1
4. Matěj Chaluš FK Mladá Boleslav 10 2 0 1 1
5. Jan Chramosta FK Mladá Boleslav 14 2 2 1 1
6. Eldar Civič AC Sparta Praha 4 1 1 3 1
7. Denis Granečný FC Baník Ostrava 15 0 2 3 1
8. Filip Havelka FC Slovan Liberec 6 1 0 1 1
9. David Houska SK Sigma Olomouc 18 4 3 4 1
10. Tomáš Janíček FC Fastav Zlín 9 0 0 1 1
11. Ondřej Karafiát FC Slovan Liberec 16 1 1 6 1
12. Milan Kerbr FC Slovan Liberec 15 5 2 2 1
13. Francis Koné FC Zbrojovka Brno 14 0 0 1 1
14. Ondřej Kúdela FC Slovan Liberec 16 0 0 3 1
15. Ondřej Kušnír FK Dukla Praha 14 1 1 4 1
16. Siim Luts Bohemians Praha 1905 9 0 2 4 1
17. David Machalík 1.FC Slovácko 13 0 0 0 1
18. Dušan Melichárek FC Zbrojovka Brno 17 0 0 2 1
19. Costa Nhamoinesu AC Sparta Praha 8 0 0 3 1
20. Pablo Joaquin Podio FC Fastav Zlín 3 0 0 1 1
21. Roman Potočný FC Slovan Liberec 16 3 4 5 1
22. Aleksandar Šušnjar FK Teplice 14 0 1 3 1
23. Petr Tlustý FC Vysočina Jihlava 16 1 0 1 1
24. Ibrahim Benjamin Traoré FC Fastav Zlín 14 2 1 3 1
25. Lukáš Vraštil FC Zbrojovka Brno 16 1 1 2 1
P Jméno Tým Z G A ŽK ČK
1. Jan Šisler MFK Karviná 16 1 3 8 0
2. Stanislav Hofmann 1.FC Slovácko 17 2 0 7 0
3. Ondřej Karafiát FC Slovan Liberec 16 1 1 6 1
4. Vojtěch Kubista FK Jablonec 17 0 2 6 0
5. Admir Ljevakovič FK Teplice 13 1 0 6 0
6. Tomáš Chorý FC Viktoria Plzeň 13 2 1 5 0
7. Vlastimil Daníček 1.FC Slovácko 17 2 2 5 0
8. Josef Divíšek 1.FC Slovácko 13 0 1 5 0
9. Zdeněk Folprecht FC Slovan Liberec 14 0 3 5 0
10. Marek Matějovský FK Mladá Boleslav 13 1 3 5 0
11. Ivan Ostojić FK Dukla Praha 12 0 0 5 0
12. Jakub Podaný FK Dukla Praha 17 2 4 5 0
13. Jan Polák FC Zbrojovka Brno 15 0 0 5 0
14. Roman Potočný FC Slovan Liberec 16 3 4 5 1
15. Petr Reinberk 1.FC Slovácko 15 1 0 5 0
16. Patrizio Stronati FK Mladá Boleslav 14 1 0 5 0
17. Daniel Tetour FK Dukla Praha 17 1 0 5 0
18. Milan Baroš FC Baník Ostrava 14 6 0 4 0
19. Jan Bořil SK Slavia Praha 14 0 1 4 0
20. Adnan Džafić FC Fastav Zlín 15 2 0 4 0
21. Zoran Gajič FC Fastav Zlín 16 0 1 4 0
22. Tomáš Hájek FC Viktoria Plzeň 13 1 1 4 0
23. Marek Hlinka FC Baník Ostrava 13 0 0 4 0
24. David Houska SK Sigma Olomouc 18 4 3 4 1
25. Václav Jemelka SK Sigma Olomouc 18 1 0 4 0
26. Daniel Kolář FC Viktoria Plzeň 16 5 3 4 0
27. Jiří Krejčí FC Vysočina Jihlava 12 2 1 4 0
28. Tomáš Kučera FK Teplice 16 0 2 4 0
29. Ondřej Kušnír FK Dukla Praha 14 1 1 4 1
30. David Limberský FC Viktoria Plzeň 11 1 2 4 0
31. Siim Luts Bohemians Praha 1905 9 0 2 4 1
32. Petr Mareš FK Mladá Boleslav 12 0 0 4 0
33. Jan Navrátil 1.FC Slovácko 17 0 2 4 0
34. Martin Nový FC Vysočina Jihlava 14 0 0 4 0
35. Tomáš Pilík FC Zbrojovka Brno 15 2 1 4 0
36. Matěj Pulkrab FC Slovan Liberec 16 2 1 4 0
37. Veliče Šumulikoski 1.FC Slovácko 13 0 1 4 0
38. Ladislav Takács FK Mladá Boleslav 10 0 0 4 0
39. Michal Trávník FK Jablonec 17 1 3 4 0
40. Miloš Bosančić FC Slovan Liberec 11 1 1 3 0
41. Radim Breite FC Slovan Liberec 17 2 0 3 0
42. Marek Červenka FK Teplice 11 0 0 3 0
43. Eldar Civič AC Sparta Praha 4 1 1 3 1
44. Danny SK Slavia Praha 11 1 1 3 0
45. Martin Dostál Bohemians Praha 1905 17 0 0 3 0
46. Pavel Eismann MFK Karviná 15 0 0 3 0
47. Ubong Moses Ekpai FC Fastav Zlín 16 4 3 3 0
48. Tomáš Fabián FK Mladá Boleslav 11 0 2 3 0
49. Jiří Fleišman FK Mladá Boleslav 15 0 1 3 0
50. Martin Frýdek AC Sparta Praha 12 1 0 3 0
51. Denis Granečný FC Baník Ostrava 15 0 2 3 1
52. Jan Holenda FK Dukla Praha 18 5 3 3 0
53. David Hovorka AC Sparta Praha 14 1 0 3 0
54. Petr Hronek FC Fastav Zlín 10 1 1 3 0
55. Patrik Hrošovský FC Viktoria Plzeň 16 2 1 3 0
56. Robert Hrubý FC Baník Ostrava 17 4 1 3 0
57. Josef Hušbauer SK Slavia Praha 16 2 4 3 0
58. Marek Janečka MFK Karviná 16 0 0 3 0
59. Vladimir Jovović FK Jablonec 14 4 2 3 0
60. Jakub Jugas SK Slavia Praha 16 0 1 3 0
61. Miroslav Keresteš FC Vysočina Jihlava 11 0 1 3 0
62. Jan Krob FK Teplice 17 0 4 3 0
63. Ondřej Kúdela FC Slovan Liberec 16 0 0 3 1
64. David Lischka FK Jablonec 9 1 0 3 0
65. Georges Mandjeck AC Sparta Praha 10 0 0 3 0
66. Bidje Manzia SK Sigma Olomouc 8 0 0 3 0
67. Lukáš Mareček AC Sparta Praha 13 0 0 3 0
68. Lukáš Masopust FK Jablonec 16 0 5 3 0
69. Branislav Milošević FK Dukla Praha 17 1 1 3 0
70. Ruslan Mingazov FK Mladá Boleslav 9 2 1 3 0
71. Zinedin Mustedanagić FK Dukla Praha 10 2 0 3 0
72. Michael Ngadeu SK Slavia Praha 12 0 0 3 0
73. Costa Nhamoinesu AC Sparta Praha 8 0 0 3 1
74. Petr Pavlík FC Zbrojovka Brno 17 0 1 3 0
75. Jakub Pokorný FC Baník Ostrava 13 0 0 3 0
76. Jakub Považanec FK Jablonec 12 0 0 3 0
77. Uroš Radaković SK Sigma Olomouc 18 0 0 3 0
78. Jan Rezek FK Teplice 16 5 0 3 0
79. Michal Šmíd Bohemians Praha 1905 17 1 0 3 0
80. Peter Štepanovský MFK Karviná 13 0 0 3 0
81. Aleksandar Šušnjar FK Teplice 14 0 1 3 1
82. Ibrahim Benjamin Traoré FC Fastav Zlín 14 2 1 3 1
83. Tomáš Vondrášek FK Teplice 16 1 2 3 0
84. Tomáš Wágner MFK Karviná 13 4 2 3 0
85. Ondřej Bačo FC Fastav Zlín 13 0 0 2 1
86. David Bartek Bohemians Praha 1905 8 1 0 2 0
87. Michal Bezpalec FK Dukla Praha 11 0 1 2 1
88. Miloš Buchta SK Sigma Olomouc 18 0 0 2 0
89. Pavel Čmovš FK Mladá Boleslav 5 0 0 2 0
90. Vladimír Coufal FC Slovan Liberec 18 2 2 2 0
91. Dame Diop FC Fastav Zlín 14 2 2 2 0
92. Uroš Djuranović FK Dukla Praha 13 2 2 2 0
93. Šimon Falta SK Sigma Olomouc 17 3 1 2 0
94. Martin Fillo FK Teplice 16 5 2 2 0
95. Alvin Fortes FC Zbrojovka Brno 12 1 0 2 0
96. Michal Frydrych SK Slavia Praha 12 1 0 2 0
97. Milan Havel FC Viktoria Plzeň 10 1 1 2 0
98. Michal Hubínek FK Mladá Boleslav 12 0 0 2 0
99. Roman Hubník FC Viktoria Plzeň 5 0 0 2 0
100. Tomáš Hübschman FK Jablonec 16 0 1 2 0
101. Lukáš Hůlka Bohemians Praha 1905 15 0 0 2 0
102. Dominik Janošek 1.FC Slovácko 5 0 0 2 0
103. Josef Jindřišek Bohemians Praha 1905 15 0 1 2 0
104. Petr Jiráček FC Fastav Zlín 16 1 1 2 0
105. Václav Kadlec AC Sparta Praha 12 3 1 2 0
106. Jan Kalabiška MFK Karviná 16 2 0 2 0
107. Lukáš Kalvach SK Sigma Olomouc 18 0 1 2 0
108. Milan Kerbr FC Slovan Liberec 15 5 2 2 1
109. Jiří Klíma FC Vysočina Jihlava 12 1 0 2 0
110. Milan Kocić Bohemians Praha 1905 17 0 0 2 0
111. Ondřej Kolář SK Slavia Praha 14 0 0 2 0
112. Miloš Kopečný FC Fastav Zlín 10 0 1 2 0
113. Jan Kopic FC Viktoria Plzeň 17 5 7 2 0
114. Miloš Kratochvíl FC Zbrojovka Brno 13 1 0 2 0
115. Ladislav Krejčí FC Zbrojovka Brno 4 0 1 2 0
116. Michael Krmenčík FC Viktoria Plzeň 15 11 6 2 0
117. Jan Laštůvka SK Slavia Praha 16 0 0 2 0
118. Róbert Matejov FC Fastav Zlín 12 0 0 2 0
119. Golgol Mebrahtu FK Mladá Boleslav 12 6 1 2 0
120. Mirzad Mehanović FC Fastav Zlín 15 4 1 2 0
121. Dušan Melichárek FC Zbrojovka Brno 17 0 0 2 1
122. Tomáš Mičola FC Baník Ostrava 11 2 3 2 0
123. Ondřej Mihálik FK Jablonec 16 5 0 2 0
124. Jakub Nečas Bohemians Praha 1905 16 1 0 2 0
125. Jakub Petr 1.FC Slovácko 12 1 4 2 0
126. Milan Petržela FC Viktoria Plzeň 14 1 3 2 0
127. Marin Popović FC Vysočina Jihlava 12 0 0 2 0
128. Dominik Preisler FK Dukla Praha 12 1 0 2 0
129. Matej Rakovan FC Vysočina Jihlava 9 0 0 2 0
130. Eric Ramírez MFK Karviná 11 1 1 2 0
131. Radim Řezník FC Viktoria Plzeň 17 1 2 2 0
132. Antonín Rosa FC Vysočina Jihlava 6 0 0 2 0
133. Michal Sáček AC Sparta Praha 11 0 1 2 0
134. Ivan Schranz FK Dukla Praha 17 1 0 2 0
135. Petr Ševčík FC Slovan Liberec 13 0 1 2 0
136. Patrik Šimko 1.FC Slovácko 15 0 0 2 0
137. Martin Šindelář FC Baník Ostrava 16 1 0 2 0
138. Michal Škoda FC Zbrojovka Brno 17 5 0 2 0
139. Martin Sladký SK Sigma Olomouc 18 2 1 2 0
140. Josef Šural AC Sparta Praha 13 6 0 2 0
141. Martin Sus FC Baník Ostrava 14 0 0 2 0
142. Jan Sýkora SK Slavia Praha 9 0 0 2 0
143. Stanislav Tecl FK Jablonec 13 8 1 2 0
144. Jozef Urblík FC Vysočina Jihlava 11 0 0 2 0
145. Lukáš Vácha FC Slovan Liberec 4 0 0 2 0
146. Lukáš Vaculík FC Vysočina Jihlava 14 0 2 2 0
147. Petr Vašek FC Baník Ostrava 12 0 0 2 0
148. Radek Voltr FC Slovan Liberec 14 1 0 2 0
149. Lukáš Vraštil FC Zbrojovka Brno 16 1 1 2 1
150. Tomáš Zahradníček SK Sigma Olomouc 18 2 1 2 0
151. Jaroslav Zelený FK Jablonec 16 1 0 2 0
152. Martin Zeman FC Viktoria Plzeň 13 0 3 2 0
153. Lukáš Zoubele FC Vysočina Jihlava 14 0 0 2 0
154. Dyjan Carlos de Azevedo FC Baník Ostrava 16 3 2 2 0
155. Kamran Agajev FK Mladá Boleslav 5 0 0 1 1
156. Olexandr Azackij FC Baník Ostrava 8 0 0 1 0
157. Marek Bakoš FC Viktoria Plzeň 10 1 0 1 0
158. Lukáš Bartošák FC Fastav Zlín 8 0 0 1 0
159. Tal Ben Chaim AC Sparta Praha 12 0 1 1 0
160. Martin Berkovec MFK Karviná 11 0 0 1 0
161. Jiří Bílek SK Slavia Praha 1 0 0 1 0
162. Frederik Bílovský FK Dukla Praha 10 0 0 1 0
163. Patrik Brandner FK Dukla Praha 12 0 1 1 0
164. Radek Buchta FC Zbrojovka Brno 2 0 0 1 0
165. Aleš Čermák FC Viktoria Plzeň 7 0 0 1 0
166. Matěj Chaluš FK Mladá Boleslav 10 2 0 1 1
167. Jan Chramosta FK Mladá Boleslav 14 2 2 1 1
168. Benjamin Čolić MFK Karviná 9 0 0 1 0
169. Douglas Da Silva FK Mladá Boleslav 3 0 0 1 0
170. Nikolas Daníček FC Vysočina Jihlava 8 1 0 1 0
171. Simon Deli SK Slavia Praha 7 0 1 1 0
172. Jakub Diviš FK Teplice 10 0 0 1 0
173. Martin Doležal FK Jablonec 18 1 0 1 0
174. Stanislav Dostál FC Fastav Zlín 16 0 0 1 0
175. Martin Dúbravka AC Sparta Praha 11 0 0 1 0
176. Pavel Dvořák FC Vysočina Jihlava 15 2 2 1 0
177. Francisco Miguel Franco Antunes Gomes FC Zbrojovka Brno 6 0 0 1 0
178. Jakub Fulnek FC Vysočina Jihlava 16 2 1 1 0
179. David Gáč FC Zbrojovka Brno 3 0 0 1 0
180. Martin Graiciar FC Slovan Liberec 11 4 0 1 0
181. Tomáš Grigar FK Teplice 9 0 0 1 0
182. Marek Hanousek FK Dukla Praha 1 0 0 1 0
183. Matěj Hanousek FK Jablonec 17 0 1 1 0
184. Filip Havelka FC Slovan Liberec 6 1 0 1 1
185. Lukáš Hejda FC Viktoria Plzeň 17 2 3 1 0
186. Tomáš Holeš FK Jablonec 6 0 0 1 0
187. Tomáš Hořava FC Viktoria Plzeň 15 2 0 1 0
188. Jan Hošek MFK Karviná 15 0 0 1 0
189. Jakub Hromada SK Slavia Praha 4 0 0 1 0
190. Aleš Hruška FC Viktoria Plzeň 3 0 0 1 0
191. Alois Hyčka FK Teplice 8 0 1 1 0
192. Davis Ikaunieks FC Vysočina Jihlava 16 5 4 1 0
193. Tomáš Janíček FC Fastav Zlín 9 0 0 1 1
194. Nikola Janković FK Jablonec 8 0 1 1 0
195. Adam Jánoš FK Mladá Boleslav 8 0 0 1 0
196. Martin Jedlička FK Mladá Boleslav 1 0 0 1 0
197. Michal Jeřábek FK Teplice 12 0 1 1 0
198. Milan Jirásek FC Baník Ostrava 8 1 0 1 0
199. Mihailo Jovanović FC Zbrojovka Brno 5 0 0 1 0
200. Martin Juhar FC Zbrojovka Brno 8 0 1 1 0
201. Jevgenij Kabajev Bohemians Praha 1905 14 4 0 1 0
202. Michal Kadlec AC Sparta Praha 5 0 0 1 0
203. Tadas Kijanskas FC Zbrojovka Brno 13 0 0 1 0
204. Francis Koné FC Zbrojovka Brno 14 0 0 1 1
205. Alex Král FK Teplice 14 0 0 1 0
206. Antonín Křapka FK Mladá Boleslav 2 0 0 1 0
207. Daniel Krch Bohemians Praha 1905 5 0 0 1 0
208. Lukáš Kryštůfek FC Zbrojovka Brno 9 0 0 1 0
209. Filip Kubala 1.FC Slovácko 10 1 2 1 0
210. Jan Kuchta Bohemians Praha 1905 4 0 0 1 0
211. Jiří Kulhánek FC Slovan Liberec 13 0 0 1 0
212. Bojan Letić MFK Karviná 8 0 3 1 0
213. Ondřej Lingr MFK Karviná 8 0 0 1 0
214. Milan Lutonský FC Zbrojovka Brno 18 0 1 1 0
215. Lukáš Magera FK Mladá Boleslav 13 2 0 1 0
216. Matúš Marcin FC Vysočina Jihlava 1 0 0 1 0
217. Dominik Mašek Bohemians Praha 1905 16 2 3 1 0
218. Jan Mikula FC Slovan Liberec 14 0 0 1 0
219. Jean-Pierre Morgan FC Baník Ostrava 5 0 0 1 0
220. Pavel Moulis SK Sigma Olomouc 14 2 0 1 0
221. Tomáš Necid SK Slavia Praha 10 3 0 1 0
222. Lukáš Pauschek FK Mladá Boleslav 17 0 2 1 0
223. Lukáš Pazdera FC Baník Ostrava 11 0 0 1 0
224. Srdjan Plavšić AC Sparta Praha 8 0 0 1 0
225. Jakub Plšek SK Sigma Olomouc 17 4 3 1 0
226. Pablo Joaquin Podio FC Fastav Zlín 3 0 0 1 1
227. Tomáš Poznar FC Baník Ostrava 15 2 0 1 0
228. Jakub Přichystal FC Zbrojovka Brno 11 0 1 1 0
229. Tomáš Přikryl FK Mladá Boleslav 17 3 0 1 0
230. Filip Rada FK Dukla Praha 18 0 0 1 0
231. Jakub Rada FK Mladá Boleslav 12 0 4 1 0
232. Jakub Rezek 1.FC Slovácko 10 0 0 1 0
233. Tomáš Rosický AC Sparta Praha 11 1 0 1 0
234. Ruslan Rotaň SK Slavia Praha 7 0 0 1 0
235. Jakub Šašinka FC Baník Ostrava 9 1 1 1 0
236. Ondřej Šašinka FC Baník Ostrava 8 0 0 1 0
237. Till Schumacher FC Vysočina Jihlava 1 0 0 1 0
238. Jasmin Ščuk SK Slavia Praha 1 0 0 1 0
239. Milan Škoda SK Slavia Praha 14 8 3 1 0
240. Eduard Sobol SK Slavia Praha 14 1 0 1 0
241. Tomáš Souček SK Slavia Praha 15 2 1 1 0
242. David Štěpánek FC Vysočina Jihlava 5 0 0 1 0
243. Miroslav Stoch SK Slavia Praha 12 0 3 1 0
244. Ondřej Sukup FC Zbrojovka Brno 2 0 0 1 0
245. Jakub Šural FC Zbrojovka Brno 4 0 0 1 0
246. Benjamin Tetteh Bohemians Praha 1905 9 0 0 1 0
247. Jiří Texl SK Sigma Olomouc 16 2 1 1 0
248. Petr Tlustý FC Vysočina Jihlava 16 1 0 1 1
249. Daniel Trubač FK Teplice 12 0 0 1 0
250. Mick Van Buren SK Slavia Praha 14 4 1 1 0
251. David Vaněček FK Teplice 17 7 0 1 0
252. Bogdan Vatajelu AC Sparta Praha 10 0 4 1 0
253. Michal Vepřek SK Sigma Olomouc 18 0 2 1 0
254. Jan Vošahlík FK Teplice 14 0 0 1 0
255. Vukadin Vukadinovič FC Fastav Zlín 10 1 0 1 0
256. Tomáš Weber MFK Karviná 3 0 0 1 0
257. Tomáš Zajíc 1.FC Slovácko 18 7 0 1 0
258. Lukáš Železník FC Fastav Zlín 12 1 0 1 0
259. Diego Živulić FC Viktoria Plzeň 8 0 0 1 0

Diskuse


P42a77v63e69l H66o55n20z55í32r30e85k 3873103786564: zato dnes všude 0:0 (21:25)

M85o71j34m76í93r S59k55á60l13a 2910312616: Petr Bohniat 44071: Bayern je prostě VÁLEC! (5:04)

P25e68t32r B72o40h34n30i96a61t 4754870637351: Vyborne Bayern (22:30)

Z24d42e77n79ě55k J95a57n89o19u71t 1392115914851: Kladýnko jedeme !!! (18:27)




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze