atletikaPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Kvalifikace
MotoGP: 1. Martín (Šp./Ducati) 1:29,919, 2. Bagnaia (It./Ducati) -0,192, 3. M. Viňales (Šp./Aprilia) -0,394.
Moto2: 1. Canet (Šp./Kalex) 1:35,037, 2. Roberts (USA/Kalex) -0,136, 3. García (Šp./Boscoscuro) -0,211, ...9. Salač (ČR/Kalex) -0,616.
Moto3: 1. Alonso (Kol./CFMoto) 1:40,114, 2. Holgado (Šp./Gas Gas) -0,011, 3. Rueda (Šp./KTM) -0,312.
MotoGP - sprint: 1. Martín 19:49,694, 2. M. Márquez (Šp./Ducati) -2,280, 3. Viňales -4,174.
Průběžné pořadí: 1. Martín 104, 2. Bastianini (It./Ducati) 76, 3. Bagnaia 75, 4. Acosta (Šp./KTM) 73, 5. Viňales 70, 6. M. Márquez 69.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži do 23 let: 1. Treudler 1:10:08, 2. Wiedmann (oba Švýc.) -1:02, 3. Martin (Fr.) -1:24, ...12. Zatloukal -3:40, 25. Černý -6:00, 33. Sáska (všichni ČR) -7:10
Junioři: 1. Hougs (Dán.) 1:08:04, 2. Bažant (ČR) -25, 3. Johansson (Švéd.) -44, ...18. Friedel -3:39, 31. Lienert -5:41, 35. Vašut -6:36
Juniorky: 1. Šerkeziová (Slovin.) 1:05:45, 2. Liehnerová (Švýc.) -1:32, 3. Martinoliová (It.) -2:06, ...10. Gottwaldová -4:35, 25. Viková -9:06, 33. Beyerová (všechny ČR) -1 kolo
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
200 m:
Muži:
C1: 1. Koliadych (Pol.) 38,53.
Ženy:
K1: 1. Jin Meng-tie (Čína) 39,19, ...finále B: 6. Házová 41,57, 8. Zárubová (obě ČR) 41,66.
C2: 1. Jacomeová, Corberaová (Šp.) 42,66, ...8. Šímová, Malíková (ČR) 46,51.
500 m:
Muži:
K1: 1. Kopasz (Maď.) 1:36,06, ...finále B: 8. Zavřel, 1:41,19, finále C: 2. Sobíšek (oba ČR) 1:39,59.
C1: 1. Queiroz (Braz.) 1:45,88, ...5. Minařík 1:50,02, finále B: 4. Hrabal (oba ČR) 1:49,46.
K2: 1. Van der Westhuyzen, Green (Austr.) 1:25,59, ... finále B: 1. Špicar, Havel 1:27,67, ...8. Kulich, Remuta (všichni ČR) 1:28,43.
C2: 1. Korovaškov, Štyl (Rus.) 1:37,03.
K4: 1. Německo (Rendschmidt, Lemke, Schopf, Liebscher-Lutz) 1:18,50.
Ženy:
K2: 1. Carringtonová, Hoskinová (N. Zél.) 1:38,61.
C2: 1. Sü Š’-siao, Sun Meng-ja (Čína) 1:51,49.
K4: 1. Německo (Paszeková, Hakeová, Jagschová, Brüsslerová) 1:30,31.
Mix:
K2: 1. Nathell, Anderssonová (Švéd.) 1:34,54.
C2: 1. Liou Chao, Sun Meng-ja (Čína) 1:45,35.
1000 m:
Ženy:
K1: 1. Woodová (Austr.) 3:55,96, 2. Paloudová 3:57,44, ...finále B: 3. Sovová (obě ČR) 4:08,61.
C1: 1. Kisbanová (Maď.) 4:27,95, ...3. Malíková 4:37,72, 5. Studničková (obě ČR) 5:07,73.
střelbaPřidat do mých lig
Muži:
Libovolná malorážka 3x40 ran: 1. Liou Jü-kchun (Čína) 468,9 - světový rekord, 2. Schmirl (Rak.) 463,2, 3. Přívratský, ...v kvalifikaci 38. Nymburský, 44. Smetana (všichni ČR).
Rychlopalná pistole: 1. Li Jüe-chung (Čína) 34, 2. Bessaguet (Fr.) 31, 3. Song Čong-ho (Korea), ...5. Rampula, v kvalifikaci 14. Podhráský, 48. Těhan (všichni ČR).
Ženy:
Sportovní malorážka 3x40 ran: 1. McIntoshová (Brit.) 466,3, 2. Sia S’-jü (Čína) 464,6, 3. Janssenová (Něm.), ...v kvalifikaci 19. Štefánková, 30. Blažíčková, 40. Dubská, 43. Brabcová (všechny ČR).
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Pearson (USA) 1:42:05, 2. Hauser -7, 3. Willian (oba Austr.) -15.
Ženy: 1. Periaultová (Fr.) 1:52:28, 2. Knibbová (USA) -36, 3. Lombardiová (Fr.) -40, ...46. Zimovjanová (ČR) -6:45.