Evropské hry Baku 2015

Utkání skončilo

Denní liveblog Baku 2015 (13. června 2015)

Informace o zápase

ON-LINE

To je od nás pro dnešek vše, na počtenou.
22:41 Druhý den Evropských her v Baku je již minulostí, jen za pár hodin ovšem bude zahájen třetí den Her a s ním mimo jiné i začátek soutěží v kanoistice či sportovní gymnastice. Vše podstatné z dění v Baku můžete sledovat u našeho liveblogu.
22:39 Nekonečný volejbalový program je pro dnešek u konce! Polky dokonaly obrat a ovládly i pátý set v poměru 15:11. Získaly tím tedy výhru 3:2 na sety.
22:19 Rozhodnout se bude muset až v pátém setu, Polsko totiž čtvrtý set ovládlo v poměru 25:17.
21:45 Turkyně se znovu vrací do vedení po výhře 25:18 ve třetím setu.
21:18 Druhý set zápasu mezi Tureckem a Polskem byl o poznání vyrovnanější a Polky dokázaly odvrátit několik mečbolů a po výhře 26:24 srovnaly stav duelu na 1:1.
20:38 Turecké volejbalistky vstoupily do utkání s Polkami lépe, vyhrály poměrně hladce první set 25:18.
19:59 V Baku se aktuálně čeká na začátek zápasu ženského volejbalu mezi Polskem a Tureckem, kterým se zakončí program druhého dne 1. Evropských her v historii.
19:37 Nizozemky dotáhly zápas proti Ruskám do vítězného konce, když ve čtvrtém setu zvítězily 25:21 a celkově tak 3:1 na sety.
19:17 Posledním aktivním sportovištěm v dnešním programu je Crystal Hall, kde se hraje volejbal. Nizozemky v předposledním dnešním utkání vedou 2:1 na sety a 11:9 ve čtvrté sadě nad Ruskami. Po skončení tohoto zápasu se bude dohrávat ještě zápas mezi Polkami a Turkyněmi.
19:01 DůležitéPo prvním dni, ve kterém se na Evropských hrách sbíraly medaile, vedou pořadí Švýcaři, kteří získali 3 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili. Úspěšní byli rovněž domácí, kteří ke 3 zlatům a 1 stříbrné přidali ještě 3 bronzy. Další v pořadí je Rusko (3-0-0), Francie (2-1-3), Turecko (2-1-2). Další státy se ze zlatých medailí již neradovaly, tři 'placky' posbíralo ještě Chorvatsko s jednou stříbrnou a dvěma bronzy.
18:54 Čtvrtfinále týmové soutěže mužů ve stolním tenise bude mít zítra toto složení: Německo – Švédsko, Bělorusko – Francie, Rakousko – Rusko a Polsko – Portugalsko.
18:52 V Baku zakončili svůj dlouhý program pro dnešní den také vodní pólisté a pólistky. V závěrečných zápasech Řekové porazili Černou Horu 16:12 a z výhry se radují také řecké ženy, které v poměru 14:8 přehrály Nizozemky.
18:38 Poslední sada medailí dnešního dne je rozdána. V kategorii do 98kg v řecko-římském zápase podle očekávání zvítězil Rus Islam Magomedov nad ukrajinským soupeřem Dmitrijem Timčenkem. Bronzové medaile získali Francouz Melonin Noumonvi a Turek Cenk Ildem.
18:05 Předposlední kategorií zápasníků, ve které se dnes udělují medaile, je řecko-římský styl do 80kg. Finále ovládl k nelibosti ázerbajdžánského publika Rus Jevgenij Saleev, který porazil domácího Rafiga Husejnova. V duelech o třetí příčky se radovali Bělorus Viktar Sasunovski a Bulhar Daniel Aleksandrov.
17:46 Dnešní program Evropských her pomalu vrcholí. Ve hře jsou ještě dva volejbalové zápasy žen, dva zápasy z turnajů ve vodním pólu, dohrává se první kolo mužské soutěže týmů ve stolním tenise a poslední dvě sady medailí si dnes ještě rozdají zápasníci v řecko-římském stylu.
17:38 Zápas řecko-římský do 71kg – Další zlatá medaile pro domácí Ázerbajdžán po vítězství Chunajeva nad Maďarem Korpasim. Bronzové medaile získali Němec Staebler a Chorvat Etlinger.
17:09 Předposlední dvojzápas v dnešním programu vodního póla obstarali v mužské části Ázerbajdžán podlehl Rumunsku 6:9 a mezi ženami Španělky těsně porazily 10:8 Italky.
16:57 Čeští stolní tenisté končí svou pouť v soutěži týmů již v prvním kole, kde nestačili na Bělorusko. V rozhodujícím pátém střetnutí ve dvouhře nedokázal Tomáš Tregler přehrát Jevgenije Čtchetinina, kterému podlehl za pouhých 19 minut 0:3 na sety. Bělorusko postupuje do čtvrtfinále.
16:44 Slovenské zástupkyně v dnešní kvalifikační soutěži volných kombinací družstev v synchronizovaném plavání nakonec skončily na konečném dvanáctém místě, horší než ony byly Rakušanky a Maďarky.
16:37 První boje o medaile mají za sebou také zápasníci v řecko-římském stylu. Jen pro připomínku, v zápase se rozdávají hned čtyři medaile – kromě finálového souboje jsou totiž na programu vždy dva zápasy o bronz, tudíž hned dva zápasníci se radují z bronzových medailí. V kategorii do 59kg se ze zisku zlaté medaile raduje Rus Stepan Marjanjan, který porazil Bělorusa Soslana Daurova. Bronzové medaile urvali domácí Ázerbajdžánec Elman Muchtarov a Francouz Tarik Balmadani.
16:33 Volejbalistky domácího Ázerbajdžánu porazily ve čtyřech setech Rumunky a vstupují do turnaje úspěšně. Ve volejbalovém programu pro dnešní den nás ještě čekají zápasy mezi Nizozemskem a Ruskem a také mezi Polskem a Tureckem.
16:29 Dmitrij Prokopcov již prohrával ve čtvrtém utkání prvního kola s Bělorusem Pavlem Platonovem 0:2 na sety, dokázal však najít v sobě dostatek sil a vybojoval důležité vítězství pro český tým. O postupujících do čtvrtfinále musí rozhodnout poslední zápas, ve kterém se utkají Tomáš Tregler s Jevgenijem Čtchetininem.
16:23 Mužská kategorie Kumite do 75kg uzavřela dnešní program karatistů na Hrách v Baku. A radost opět pocítili především domácí příznivci, zlato totiž v této kategorii vybojoval Rafael Aghajev, který si poradil s Italem Luigi Busou. Bronzovou medaili získal turecký karatista Eman Eltemur, který 5:0 na body jednoznačně porazil Němce Noaha Bitscheho.
16:05 Poslední sadu medailí v ženské části v karate si rozdělily karatistky v kategorii Kumire do 61kg. Vítězkou se stala Francouzka Lucie Ignaceová, která ve finále porazila po rozhodnutí sudích tureckou soupeřku Merve Cobanovou. Bronz vybojovala hladce po vítězství 6:0 na body Chorvatka Ana Lenardová nad Slovinkou Tjasou Rističovou.
15:47 Po úvodních šesti družstvech, která předvedla svá vystoupení v soutěži synchronizovaných plavkyň, jsou bohužel slovenské reprezentantky na posledním místě. Dle ostatních výsledků to vypadá, že pokud některé družstvo své vystoupení nepokazí, pak na Slovenky zbude skutečně pouze poslední místo.
15:36 Tomášové Tregler a Konečný podlehli ve čtyřhře běloruskému páru Pavel Platonov, Vladimir Samsonov 2:3 na sety a na české stolní tenisty nyní čeká velmi těžká úloha. Musí vyhrát oba zbývající dvě dvouhry, jakákoliv porážka znamená jejich konec v soutěži družstev.
15:33 Třetí medaili pro Ázerbajdžán na začátku Her vybojoval karatista Niyazi Alijev, který v souboji o bronz v kategorii do 67kg porazil Němce Gieglera. Ve finále se střetli turecký reprezentant Burak Uygur a Francouz Steven Da Costa – z vítězství se radoval turecký karatista po rozhodnutí rozhodčích.
15:19 První medaile na Evropských hrách získávají také mužští karatisté. Ve finále kategorie Kumite do 60kg se ze zlata raduje domácí Farzalijev, který porazil jednoznačně Itala Marescu 4:0 na body. Bronz získal po výhře 2:0 Makedonec Emil Pavlov nad Srbem Antičem.
15:14 "Švýcarská nadvláda, ale ten třetí to měl trochu zadarmo. Kdybych nespadl, tak ho ještě pozlobím," podotkl k závodu český cyklista Ondřej Cink.
15:08 Slovenky za své vystoupení v bazénu získaly hodnocení 74.0333 a nastavují laťku pro dalších třináct družstev. Uvidíme, na co to bude holkám stačit.
14:56 Pokračující souboje ve vodním pólu přináší další dva výsledky z turnajů mužů a žen. Mezi muži si pro vítězství doplavali Italové, na něž nestačili Francouzi v poměru 12:5. V ženské části porazily Němky Britky 10:8 a připsaly si po včerejší porážce první výhru v Baku.
14:49 Pomaličku se schyluje také k začátku další disciplíny v synchronizovaném plavání. Do kvalifikace volných kombinací družstev jako první ze startovního pole vstoupí v 15:00 slovenská děvčata. Češky se této disciplíny neúčastní.
14:42 Karatistkám v kategorii Kumite do 55kg vládne Francouzka Emily Thouyová, která dokázala 2:1 na body porazit Chorvatku Jelenu Kovačevičovou. Bronz k radosti domácích fanoušků vybojovala Ilaha Gasimovová.
14:40 Bělorus Vladimir Samsonov porazil ve třech setech Dmitrije Prokopcova a srovnává stav zápasu prvního kola mezi Českou republikou a Běloruskem na 1:1.
14:18 Evropské hry v Baku znají první medailisty ze soutěží v karate. V ženské kategorii Kumite do 50 kg se vítězkou stala turecká karatistka Ozceliková, která porazila Rakušanku Plankovou 1:0 na body. V souboji o bronz porazila Francouzka Alexandra Recchiová Ukrajinku Katerynu Kryvovou.
14:16 Švýcarští cyklisté získali všechna tři medailová umístění ze závodu horských kol. Vítězem se stal Nino Schurter, který o 13 vteřin porazil Lukase Fluckigera a dalších 20 vteřin ztratil Fabian Giger. Český závodník Ondřej Cink dojel nakonec na pátém místě se ztrátou 2 minut a 24 vteřin. František Lami skončil se ztrátou kola na 26. místě, Michal Lami byl 28.
14:09 Tomáš Konečný urval první výhru stolních tenistů v duelu s Běloruskem. Ve čtyřech setech si poradil s pětačtyřicetiletým Čtchetininem.
14:02 Souboje karatistů pomalu vrcholí, určené jsou i poslední tři finálového dvojice dnešního programu! Muži Kumite do 67 kg: Uygur (TUR) – Da Costa (FRA). Muži Kumite do 75 kg: Busa (ITA) – Aghajev (AZE). Ženy Kumite do 61 kg: Ignaceová (FRA) – Cobanová (TUR). Nyní se začnou uskutečňovat jednotlivé medailové souboje ve všech kategoriích.
14:00 Zápas Německa s Bulharskem v ženském volejbale měl velmi zajímavý konec. Po výhře v prvním setu Němky začaly propadat a pustily Bulharky do obratu, který byl dokonce vyšperkován ve třetím setu výhrou Bulharska 25:10. Bulharky však nedokázaly proměnit ve čtvrtém setu několik mečbolů a daly šanci svým soupeřkám. Německo dotáhlo zápas do páté sady, v níž se ujalo vedení 10:5, Bulharky ho sice ještě zvládly stáhnout, ale nikoliv obrátit a prohrály nakonec po dalším trháku soupeřek 10:15. Německo vydřelo vítězství 3:2 na sety v zápase, který trval více než dvě hodiny.
13:49 Dvě kola před cílem se urval z vedoucí skupinky Švýcar Schurter, který si vypracoval 20 vteřin náskoku na své dva krajany Fluckigera a Gigera. Ondřej Cink bohužel zaostává a je na čtvrtém místě se ztrátou 42 vteřin společně s Italem Kerschbaumerem.
13:37 Tři kola před cílem závodu v horských kolech mužů se Ondřej Cink nadále drží v čelní pětici, ačkoliv prožíval na trati lehčí krizi. Tu ovšem dokázal překonat a své síly prokázal i svým soupeřům, které několik kilometrů táhl za sebou.
13:29 Během několika minut bude zahájena týmová soutěž mužů ve stolním tenise. V prvním kole se české trio Konečný, Prokopcov a Tregler utkají s běloruskými reprezentanty.
13:27 V soutěžích v karate známe první finálové dvojice. Mezi ženami v kategorii Kumite do 50 kg se o zlato utká Turkyně Ozceliková s Rakušankou Plankovou. V kategorii Kumite do 55 kg se střetně Francouzka Thouyová a Chorvatka Kovačevičová. Složení prvního mužského finále vypadá následovně: Kumite do 60 kg – Farzalijev (AZE) – Maresca (ITA).
13:16 Na čele závodu v horských kolech se utvořila pětičlenná vedoucí skupina, v níž pět kol před koncem jsou hned tři Švýcaři Schurter, Giger a Fluckiger. Spolu s nimi je tam Ital Kerschbaumer a především pak Ondřej Cink, který je v těsném kontaktu. Slovenští cyklisté se bohužel propadli hluboko do třetí desítky a ztrácí okolo 4 minut.
13:13 Rusko ve vodním póle mužů v poklidném tempu porazili Ukrajince vysoko 20:7. Mezi ženami dominují Maďarky nad Izraelkami, když pár minut před koncem vedou 22:2. Jako další se v bazénu v programu mužů představí Itálie a Francie, mezi ženami si to rozdá Velká Británie a Německo.
12:57 Ondřej Cink se pomaličku prokousává vzhůru pořadím a jede v balíku závodníků mezi druhým a osmým místem.
12:39 Rozběhly se také semifinálové boje karatistů a karatistek. Samotné souboje o medaile započnou zhruba po 14té hodině, to se však nebude týkat ani českých ani slovenských sportovců.
12:36 Po úvodním mezičase v závodě horských kol mužů je balík stále pospolu. Michal Lami drží desáté místo, Ondra Cink je osmnáctý a František Lami je na 26. místě.
12:31 V Baku nyní probíhají především kolektivní sporty. Ve volejbale hrají Němky proti Bulharkám a po vítězném prvním setu v tom druhém mohutně stahují náskok svých soupeřek, který byl již více než pětibodový. V bazénu pak pokračují souboje vodních pólistů a pólistek – Rusové vedou nad Ukrajinou 6:2 a mezi ženami Maďarky drtí Izraelky ve druhé čtvrtině již 10:0.
12:15 Za 15 minut zahájí svůj závod horských kol také muži. České a slovenské fanoušky budou zajímat především Ondřej Cink a Michal Lami. Zatímco Cink bude startovat z druhé řady, Slovák Lami vyrazí hned z té první. Společnost mu budou dělat mj. tři Švýcaři a dva Španělé.
12:05 Známe definitivní složení čtvrtfinále ženských družstev ve stolním tenise. Kromě Češek, které se utkají s Francouzkami, se zítra ráno proti sobě postaví Polky s Nizozemkami, Švédky proti Ukrajinkám a Němky proti Ruskám. Po zhruba hodinu a půl trvající přestávce se do prvního kola týmové souteže vrhnou i muži.
11:53 České stolní tenistky již znají své soupeřky do dalšího kola týmové soutěže. Budou jimi Francouzky, které si poradily hladce 3:0 s domácími Ázerbajdžánkami.
11:51 Slovenky dokázaly dotáhnout zápas proti Srbkám do vítězného konce. Po včerejší porážce si pólistky výrazně zlepšily náladu před dalším průběhem turnaje. V souběžně hraném utkání mužské části turnaje Maďaři porazili 9:8 Němce.
V cíli ženského triatlonu už je i Jitka Šimáková. Ta se i se ztrátou téměř deseti minut vešla do třetí desítky.
V cíli už je i Petra Kuříková. Finiš se ztrátou 6:27 jí přinesl umístění na jednadvacáté pozici. Na čas Jitky Šimákové si budeme muset ještě chvíli počkat.
Skutečně! Švýcarsko získává další zlatou medaili. Spirigová ovládla triatlon (2:00:28) a už může slavit. Druhá do cíle doběhla Nizozemka Klamerová (ztráta 1:16), bronz slaví Nordenová ze Švédska (ztráta 1:18).
Známe i finalisty řecko-římského zápasu do 98 kg. Přes semifinále prošel Timčenko z Ukrajiny, který si připsal výhru 3:1, a Rus Magomedov. I ten si v semifinále poradil se svým soupeřem – Ildema z Turecka porazil rovněž 3:1.
DůležitéVe vedení triatlonového závodu se drží Švýcarka Spirigová. Že by byl pro zemi helvétského kříže zlatý i druhý dnešní závod? Kuříková je aktuálně na osmnácté pozici, Šimáková na místě třiatřicátém. Závod už se přesunul do závěrečné fáze.
Slovenské reprezentantky ve vodním pólu jsou zatím na nejlepší cestě k tomu, aby skutečně Srbsku vrátili porážku z ranního zápasu, kterou utrpěla mužská reprezentace. Nicméně ženy aktuálně vedou těsně – 9:8. Do konce zápasu zbývají jen poslední okamžiky.
V řecko-římském zápase už známe většinu finálových dvojic. Do 59 kg: Marjanjan (RUS) – Daurov (BLR), do 71 kg: Chunajev (AZE) – Korpasi (HUN), do 80 kg: Husejnov (AZE) – Saleev (RUS). Žádný český závodník bohužel neprošel přes úvodní zápas. Aktuálně probíhají semifinálové zápasy váhové kategorie do 98 kg
Tereza Huříková se nakonec vešla do první desítky, na čelo ztratila přes šest minut a skončila desátá. Dvě místa za ní do finiše dojela druhá česká závodnice – Petra Průdková.
Jolanda Neffové projíždí jako první cílem závodu cross-country žen! Závod zajela v čase 1:31 a získává zlato, druhá končí krajanka Stirnemannová. Bronz putuje do Polska, domů ho odváží Maja Wloszszowska.
Už bez české účasti pokračují zápasy v řecko-římském zápase. V kategorii do 59 kg je známa finálová dvojice. Rus Marjanjan se o zlato porve s Daurovem z Běloruska, který před malým okamžikem uspěl v semifinále.
Po čtvrtém kole závodu na horských kolech si obě Češky polepšily. Tereza Huříková se probojoval do první desítky a je na osmém místě (+ 2:50). Průdková je aktuálně na 12. pozici (+4:09). Ve vedení se drží Neffová ze Švýcarska.
Slováci mají šanci oplatit Srbsku porážku z ranního zápasu vodního póla. Srbové vyhráli 14:5 a připsali si první body do tabulky. Před malým okamžikem ale zápas odstartoval nanovo. Tentokrát ale budou o první body bojovat ženy.
DůležitéPo první fázi triatlonového závodu je Petra Kuříková na sedmé pozici, na čelo ztrácí 23 sekund. Závodnice aktuálně pokračují v jízdě na kole.
Kromě jiného v Baku probíhá i zápas ve volejbale mezi Itálií a Belgií. Italové si po hodině a půl vybojovali první mečbol – vedou 25:22, 25:20 a 24:20. V průběhu dnešních volejbalových klání uvidíme i domácí reprezentaci, která bude bojovat s Rumunskem. Začátek zápasu je naplánován na 13:30.
V závodu horských kol už závodnice ujely dvě kola. Po deseti kilometrech se ale pro českého fanouška nic moc nezměnilo. Barbora Průdková je stále na čtrnácté pozici (ztráta 47 sekund) a Tereza Huříková se od prvního mezičasu o dvě místa propadla – na sedmnáctou pozici (ztráta skoro minutu a půl).
Startuje ženský triatlon! Tedy další závod, ve kterém se představí reprezentantky ze České republiky. O medaile v této disciplíně bude bojovat Petra Kuříková a Jitka Šimáková.
Slováci svůj první zápas ve vodním pólu nezvládli. Srbsko si připisuje výhru 14:5. Právě finišuje i duel Francie s Ruskem. Utkání jednoznačně ovládají Rusové, minutu před konce čtvrté čtvrtiny vedou už 25:3!
DůležitéČešky ve stolním tenise vybojovaly třetí bod. Hana Matelová přehrála Rakušanku Liu 3:0 na sety (11:7, 12:10, 11:9) a české družstvo postupuje do další fáze turnaje!
Startuje závod horský kol žen! Mezi závodnicemi na startu najdeme hned dvě Češky – Barbora Průdková a Tereza Huříková.
Synchronizované plavání: V soutěži sóla se představila i Češka Marie Vlasáková. Teprve 18letá závodnice skončila na sedmnácté pozici. Za svůj výkon obdržela 72 bodů. Na postup do dalších bojů to ale stačit nebude.
Rakušanky zvládly duel ve čtyřhře a snižují české vedení na 2:1 o třetí bod bude bojovat Hana Matelová, proti které se postaví Jia Liu.
Ve třetím zápase soutěže družstev ve stolním tenisu dokázaly Češky vyrovnat svůj třetí duel. Ve čtyřhře sice prohrávaly už 0:2 na sety, po setech 18:16 a 11:5 je ale duel znovu vyrovnaný – 2:2.
Tomáš Sobecký svůj zápas nezvládá. Bělorus Kostadinov duel jasně ovládl a připravil českého borce o šanci probojovat se do čtvrtfinále.
Slováci ve vodním pólu v polovině první čtvrtiny prohrávají už 3:0. Duel Francie s Ruskem je o poznání vyrovnanější. Rusko se přesto dokázalo dostat do jednobrankového vedení.
Po osmé hodině ranní českého času se rozjely další zápasy vodního póla. V akci uvidíme i slovenské hráče, kteří se postaví Srbsku. V souběžně hraném utkání bojuje Francie s Ruskem.
Do zápasu o třetí bod nevstoupily Češky nejlépe. Rakouská dvojice Li – Polcanova se ve čtyřhře rychle dostala do vedení 1:0 na sety (11:9).
Iveta Vacenovská porazila Rakušanku 3:1 na sety a Češky tak vedou už 2:0 na zápasy. O třetí bod a ukončení dnešního klání se bude ve čtyřhře snažit Hana Matelová a Renata Štrbíková, které nastoupí proti rakouské dvojici Li Qiangbingová-Sofia Polcanova.
Češky jsou blízko druhému bodu v soutěži družstev. Nejlepší česká hráčka Iveta Vacenovská podává na vítězství ve svém zápase proti Rakušance Liu Jiaové.
Ke svému kvalifikačnímu zápasu nastupuje Pavel Powada, český reprezentant řecko-římského stylu v kategorii do 71 kg. Ve stejnou dobu hrají české stolní tenistky druhé utkání s Rakouskem. Iveta Vacenovská v tuto chvíli vede 2:0 na sety (11:9, 12:10).
Tak jako včera při zahájení, i dnes při zápase sklízí velké ovace reprezentanti Turecka. Obě země mají tradičně skvělé vztahy, Turecko v 90. letech podpořilo Ázerbájdžán v jeho boji za nezávislost.
Český zápasník na svého německého soupeře nestačil a prohrává. Naopak české stolní tenistky si nad Rakouskem připisují první vítězství.
Zápasník Michal Novák jde do boje, kvalifikace řecko-římského zápasu v kategorii do 59 kg začíná. Soupeřem mu bude Němec Deniz Menekse.
V plném proudu je turnaj ženských družstev ve stolním tenise. Češky v prvním kole měří síly s Rakouskem. Právě hrající Renata Štrbíková vede nad svou sokyní už 2:0 na sety (11:8, 11:7).
Tři české zápasníky čeká od 7 hodin křest ohněm. Michal Novák, Tomáš Sobecký a Pavel Powada začínají kvalifikaci zápasu v řecko-římském stylu v Ázerbájdžánu, zemi tomuto sportu zaslíbené. Zápas, ázerbájdžánsky též zvaný "Gulesh" zde má obrovskou tradici, bývá označován za národní sport. Vyvinul se z rituálního tance a je oslavou síly těla i ducha.
6:00 Denní liveblog právě začíná.
Do akce se chystá také řada českých sportovců. Rozjíždí se turnaje družstev ve stolním tenise, některé kategorie zápasníků, své zástupce však bude mít výprava z České republiky také v triatlonu, synchronizovaném plavání a horských kolech. O tom nejdůležitějším z Baku budeme informovat prostřednictvím tohoto liveblogu. Tímto vás zveme k jeho sledování. Začínáme v 6 hodin českého času.
Krásné ráno všem příznivcům olympijského sportu! Baku se po včerejším slavnostním zahájení pomalu probouzí do nového dne a již dnes nabízí fanouškům pestrou nabídku nejrůznějších závodů, soutěží a disciplín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 06:00.

Diskuse


L26u54d20ě65k V71i65n39č 6645507543446: ? (7:37)

L47a45c39i S71u34s83t45e63k 7600237462856: ha ha haa inter gioca !! (20:48)

P21e34t54r B31o40h18n84i40a98t 4924830687701: Bravo Liberec (22:21)

P40e84t67r B63o53h36n21i75a29t 4794970907471: Ajaj Rogere velka skoda. (18:43)
Najdete na iDNES.cz